0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

От тук накъде ?
« -: Юни 06, 2010, 17:02:03 pm »
Здравейте ! С партньора ми опитваме за дете от 7г. На него му е правена спермограма в клиниката на Щерев. В норма е. Имаше период от 6-7 месеца в който бяхме разделени. През това време той имаше друга приятелка. На 2-рия месец тя забременя от него. Но направи аборт по нейно желание. Събрахме се отново. При мен са правени хормони , които са в норма. Правих и лапароскопия в Майчин дом при д-р Пъневска. За мое най - голямо очудване се оказа , че ми няма нищо. Докторката ми обясни , че по време на лапарото е открила едно леко срастване на лявата тръба и го е отстранила. Нямам нито кисти , нито ендометриоза. Но бебето все не идва и не идва. Може ли някой да ми каже от тук нататък какви изследвания е необходимо да си направя. Мисля да опитам с инсеминация. Това добър вариянт ли ще ?
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: От тук накъде ?
« Отговор #1 -: Юни 06, 2010, 18:42:35 pm »
насочи се към клиника по стерилитет, там ще ти направят необходимите изследвания и ще се види по кой път да поемете. пожелавам ви успех
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: От тук накъде ?
« Отговор #2 -: Юни 07, 2010, 13:39:53 pm »
7 години са твърде много...
Посетете клиника по стерилитет. Заповядайте и на ДРЗ в Пловдив.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=977&Itemid=31

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: От тук накъде ?
« Отговор #3 -: Юни 12, 2010, 12:57:42 pm »
Здравейте момичета някой правел ли е лапароскопия в Сливен. Пишете ми моля.