0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #520 -: Ноември 04, 2010, 16:29:08 pm »
Няма да се предаваш Оли,ние сме с теб и ще те подкрепяме,дано не е толкова страшно,но нали знаеш всяко чудо за 2 дни(малко силно казано-кой знае какво ти е милата тя) но от там с пълни сили напред в борбата,и както е казала Снежи за всеки проблем си има решение!Прегръщам те силно и те чакаме отново на старта :bighug: :balk_21:
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 17:28:40 pm от zyza »
   
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #521 -: Ноември 04, 2010, 17:02:24 pm »
Какво е станало Оли?
 :bighug: :bighug: :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #522 -: Ноември 05, 2010, 05:50:21 am »
Какво е станало Оли?
 :bighug: :bighug: :bighug:
Оливче, добре ли си??? :?

*
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #523 -: Ноември 05, 2010, 22:53:06 pm »
Ето ме вече - на крака и дори усмихната :P.
Незнам дали си спомняте моята цветна снимка, която се случи през Юли и как ви разказвах какво съм видяла в монитора. Ами оказа се, че аз съм по-лекар от доктора, който ми я разчиташе през Август. :?
Но да започна отначало, в сряда отидох в клиниката с идеята, че ще чуя, че вече всичко е наред и следващата евентуална стъпка ще бъде инсеминация. Вместо моя доктор ме прие някакъв друг, който до този момент дори не бях виждала. Сядам аз и той започва с: Ами тъй като има проблем с тръбите, предлагам да подготвим направо документите за инвитро.... 8O
Аз направо онемях. Започнах да пелтеча: какво инвитро, какви тръби?! Аз си имам здрави тръби, така ми казаха през Август...
И така разбрах, че всъщност може да продължаваме да опитваме, но шансовете ни за естествено забременяване не са големи. В момента придвижваме документите и минавам на тежката артилерия :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #524 -: Ноември 05, 2010, 23:08:33 pm »
Оли, просто не знам какво да кажа ...
То направо се объркваш, всъщност не е ясно на кой лекар да вярваш  :?

Правилно си се взела бързо в ръце, подготвяйте документите, но и си действайте за бебе, щото нищо не се знае.
Прегръщам те!
И замисли се да запишеш една медицина :wink:

*
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #525 -: Ноември 05, 2010, 23:22:46 pm »
Благодаря ти, Снежи, ще си помисля по въпроса :P
Вече имам една мед. специализация, сега ще карам и втора :lol:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #526 -: Ноември 06, 2010, 00:20:36 am »
Олиии радвам се че си се съвзела!Ами големи некадърници наистина,и аз като си направих цветната снимка,и там ми викат-нямаш проблеми прави бебе веднага з-то тръбите са отпушени.После като отидох при доктора за разчитане на резултатите-ами те не пропускаха(само дясната леко),и последва лапаро за да открият причината за запушването-а те трабите ми напално проходими(оказа се некадърно направена цветна снимка)- а сега на кой да вярвам с 2 извънматочни 8O-отпушени ли или запушени и кой е некадърника и на кой да вярвам. Браво радвам се че сте предприели следващата стъпка,а дано се случи и от самосебе си до тогава както ти е пожелала и Снежи.Тежка-лека артилерия-важното е да осъществим желанията си. :crossfingers:  :goodluck:
« Последна редакция: Ноември 06, 2010, 01:07:04 am от zyza »
   
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #527 -: Ноември 06, 2010, 08:45:05 am »
Оливче, надявам се по какъвто и да е начин, да стигнете бързо до крайната цел. Няма по-хубаво нещо от това, аз ти го пожелавам искрено!!! Бъди силна и знам, че скоро ще станете родители. А по въпроса за докторите -- направо не ми се мисли..като се ходи трябва да е поне при двама.. жалкото е , че само те гледат като касичка с пари..друго не ги интересуа :(


*
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #528 -: Ноември 06, 2010, 09:18:33 am »
Оливче, радвам се че нещата вървят вече на някъде, значи все па лекарите там са същите като тези в БГ, да те е страх на кого ще попаднеш. Хайде тежката артилерия да идва и да се сбъдне мечтата ви. Много прегръдги от мен и съм сигурна че ще успеете  :goodluck: :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #529 -: Ноември 06, 2010, 10:00:57 am »
То лекари то чудо ужас  8O направо нямам думи
но щом трябва тежка артилерия тежка важен е крайния резултат
вие ще успеете Оли сигурна съм  :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на Ollivia
« Отговор #530 -: Ноември 06, 2010, 19:44:37 pm »
Благодаря ви, милички за подкрепата в последните няколко дни, а и през цялото време откакто съм тук. Смятам да отгърна нова страница в пътешествието ми към моето дете, затова ще затворя тази тук.

Желая ви успех и много позитивни преживявания по пътят ви! :bighug:

ПП. Систрилчо, да не си помислиш, че заради теб го правя :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho