0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета!
Имам нужда от мнения относно д-р Мазнейкова. Дали е добра идея при нея да се следи бременност, която се води рискова, какви са условията в нейната клиника и т.н.? Ако имате и други предложения, давайте смело :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #1 -: Януари 31, 2007, 13:13:57 pm »
аз бих ти препоръчала по-скоро д-р Димитрова.
 Наша позната беше при Мазнейкова и имаше много усложнения на бременността,част от тях в следствия на лекарства,които и бжяха предписали от там.Уж щеше да ражда там и и казаха,че сигурно няма да изкара докрая,а дори нямат там ковьоз и не и бяха казали за това.С две думи е много недоволна и разочарована.А е и скъпичко раждането там.
 Аз сега съм много доволна от Токуда и живот и здраве да забременея пак ,ще ходя там и там ще родя.
<br />
*
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #2 -: Януари 31, 2007, 13:24:16 pm »
аз бих ти препоръчала по-скоро д-р Димитрова.
 ... Аз сега съм много доволна от Токуда и живот и здраве да забременея пак ,ще ходя там и там ще родя.

Къде да я намеря д-р Димитрова и  повече инфо за нея!
А в Токуда аз съм резервирана, защото там отиде д-р Диков от МД, а аз не съм очарована от него. Първата ми бременност той я следи. И на финала ми каза, че се случват такива неща, а не каза нищо за синехия на матката  8O
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #3 -: Януари 31, 2007, 13:33:45 pm »
ами той не е само Диков там.Аз пък чух много хубави неща за него,но винаги има доволни и недоволни.Аз там ходя при д-р Колева и съм много доволна от нея.Каза ми същите неща,които след това чух и от Димитрова на феталната.
 Иначе Димитрова е в МД на 10-тия етаж и в МЦ "Фемина"-координати мисля,че има на сайта,ако не ще дам като се върна от работа.
<br />
*
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #4 -: Януари 31, 2007, 13:41:03 pm »
Аз намерих личния й сайт http://www.vgdimitrova.hit.bg/contacts.html
 Май ще се насоча към нея, защото съм чела само хубави неща за нея. Стига тя да се занимава с проследяване на бременност. Въпреки, че Майчин дом хич не го обичам, ама щом се налага  :D
Колко време предварително трябва да се обадя да си запиша час във Фемина?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #5 -: Януари 31, 2007, 15:18:11 pm »
аз се бях обадила 2 седмици преди това.
<br />
*
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #6 -: Януари 31, 2007, 15:29:42 pm »
Мерси, и последен въпрос - в Токуда имат ли Женска консултация? Питам защото знам, че работят със ЗК, а и е доста модерна болница?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #7 -: Януари 31, 2007, 15:58:52 pm »
Мерси, и последен въпрос - в Токуда имат ли Женска консултация? Питам защото знам, че работят със ЗК, а и е доста модерна болница?

 да,до колкото знам ,имат.Работят с касата със сигурност,защото аз лежах там и не съм плащала нищо.
<br />
*
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #8 -: Януари 31, 2007, 16:01:52 pm »
Супер, много ти благодаря.
Re: д-р Мазнейкова и следене на бременност
« Отговор #9 -: Януари 17, 2010, 11:00:07 am »
Здравейте момичета, предстои ми да избирам лекар за следене на бременноста живот и здраве. Как ставазписването в държавна болницаи записва ли се час преди това? Препоръчани ми бяха Шейново, Майчин дом и Св. София. Не знам как да избера и да сизасвам ли час? Първо ходих на генеколог за установяване на бреманост, рано е само тчицата се видя. После съм втори преглед да видим как расте и пресполагам после вече да се запиша. Дайте съет моля.