0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #20 -: Януари 06, 2010, 21:15:08 pm »
Честит син, мамо Ани! Дано бързичко се прибере при вас вкъщи и да забравиш за всякакви грижи!
*
Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #21 -: Януари 06, 2010, 21:52:08 pm »
Да ви е честито малкото момченце,мамо Ани!Бъдете силни и вярвайте,че Самуил ще се пребори,ще си го гушкате скоро у дома!

Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #22 -: Януари 06, 2010, 23:34:10 pm »
Анни  :bighug: Да ви е жив и здрав ,Самуил. Прекрасно име сте избрали.
Аз вярвам ,че малката душица ще се оправи, в добри ръце е. Моето малко чудо е родено 950 грама в  27 г.с., сега сме на почти 7 месеца корегирана възраст (10 месеца реални), близо 8 кг, страхотен сладур, а беше дълго време на апаратна вентилация и минахме през почти всички проблеми свързани с недоносеността, беше дълго време в неонатология и ми беше много трудно, знам какво ти е. Знам какво е да гледаш детето си на системи в кувиоз берящо душица и ти да си безсилна. Знам какво е да мечтаеш да докоснеш, да прегърнеш детето си. Толкова е тежко, толкова боли, сълзите не спират. И сега като те чета отново плача. Много е трудно, но се дръж.
Вярвай в детето си и се моли всичко да се оправи. Обичай го силно, говори му като ходиш да го виждаш,децата усещат. Целувам те и те прегръщам.
Кураж и вярвай, вярвай в детето си и бог, да го пази 
 
*
Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #23 -: Януари 06, 2010, 23:43:37 pm »
Честито момченце, ани! Да ти е живо и здраво и скоро да си го приберете вкъщи! Сигурно не ти е лесно, но детенцето ще се справи. И ти трябва да го направиш заради него.  :bighug:

*
Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #24 -: Януари 07, 2010, 10:22:33 am »
Честито момченце, мамо Ани! Да ви е жив и здрав Самуил, да наддава бързо, да се пребори с всички трудности и скоро да си го гушкате у дома!  :bighug:

Знам, че не ти е лесно и моя син лежа в педиатрията макар и само 10 дена... Въоръжи се с много търпение обикновено децата ги изписват около термин. Ако говорим за софийската университетска педиатрия като се закрепят бебетата ги превеждат в първа градска болница и в последствие от там става изписването и прибирането у дома...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #25 -: Януари 07, 2010, 10:28:08 am »
Честит син,мамо Ани!
Дано малкия Самуил бързо да с пребори с всичко и скоро да се гушкате в къщи!
Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #26 -: Януари 07, 2010, 13:12:45 pm »
Честит син Ани!
Сигурна съм, че малкия Самуил ще се справи и скоро ще се гушкате тримата :)
[/url][/url]
*
Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #27 -: Януари 08, 2010, 12:07:04 pm »
Честит Самуил, МАМО Ани.
Желая ви всичкото здраве на света, бързо наддаване и скорошно гушкане.
Юнак ще стане Самуил, вярвай.
Гушвам ви.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #28 -: Януари 08, 2010, 17:40:43 pm »
Ще се молим за малкото ангелче и дано скоро това бъде просто един покорен връх от малкия Самуил !!!
*
Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #29 -: Януари 08, 2010, 18:47:10 pm »
Честит син мамо Ани!
Дано скоро си го приберете вкъщи и прекарате много хубави моменти заедно!

Re: И нашето момченце избърза много...
« Отговор #30 -: Януари 10, 2010, 18:21:18 pm »
И пак благодаря и  :bighug: за всички настоящи и бъдещи МАМИ! Всички ще гушкаме малките си сладури, сигурна съм!
Самуил все още е на апаратно дишане и с пневмония, но вярвам, че ще се справи.