0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на Герчо
« -: Септември 16, 2010, 13:27:18 pm »
Здравейте, момичета. От доста време чета във форума, но и аз като редица други досега се притеснявах да пиша. Най-накрая се престраших  :balk_56: . Моля ви, ще ми погледнете ли графиката, че аз колкото повече я гледам - толкова повече се обърквам  :oops:
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #1 -: Септември 16, 2010, 13:41:46 pm »
Здравей Герчо,

Графиката ти не се отваря.. виж дали си чекнала в опциите, където трябва да позволиш да се вижда от всички..


Re: Графиката на Герчо
« Отговор #2 -: Септември 16, 2010, 13:56:38 pm »
Ами не бях ги чекнала. Глупав Герчо, глупаааааав... Сега отваря ли се?
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #3 -: Септември 16, 2010, 15:12:37 pm »
Герчо нищо и няма на графиката ти, според мен всичко е наред и добре си засякла овуто с тестове, успех мила :D
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #4 -: Септември 16, 2010, 15:37:03 pm »
Много ти благодаря за отговора, tsvety_t  . Въпреки че изчетох сума ти информация по въпроса за базалната температура, все не се чувствам сигурна, че го правя както трябва. А този месец ме обърка тая "игра" на температурата след ову-то. Обикновено се занитва на 36,8 и кара до втория ден от М.
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #5 -: Септември 16, 2010, 15:37:48 pm »
Аз мисля, че ову е била около 14ти ден :) Успех мила!


Re: Графиката на Герчо
« Отговор #6 -: Септември 16, 2010, 15:40:45 pm »
Благодаря, момичета. И аз пожелавам на всяка от вас много успех и да знаете, че тайничко ви стискам палци от моя ъгъл. :crossfingers:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #7 -: Септември 16, 2010, 15:44:27 pm »
Аз също мисля, че ову е била на 13/14 ден. Хубаво е да правиш тестовете от  " - " до " - " .
Късмет, дано не се налага да правиш повече тестове за О.
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #8 -: Септември 16, 2010, 15:53:50 pm »
Определено ову е била около 14 ден според мен, добра ти е графиката не се притеснявай, стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: И да не се задържаш много тук, ей  :wink:


*
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #9 -: Септември 16, 2010, 20:08:22 pm »
Привет Герчо :)
И аз да "изкажа мойто положение" мисля, че Ову е било на 13ти/14ти ден от МЦ.
Имаш и едно спадче на БТ на 5ти ден след Ову  :wink: Остава да ти стискаме палци до скъсване  :crossfingers: :crossfingers:
Успех, мила и дано не се задържиш дълго при графиките!

Re: Графиката на Герчо
« Отговор #10 -: Септември 17, 2010, 10:41:13 am »
Ех, че е хубаво да седнеш със сутрешното кафе пред компютъра и да видиш, че толкова много хора са ти обърнали внимание на незначителните притеснения. Благодаря ви, момичета - и за вниманието и за хубавите думи - отвръщам хилядократно със същото  :bighug:
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #11 -: Септември 20, 2010, 14:50:11 pm »
Е да, да, ама не. Напук на хубавата графика -  :witch: :balk_145: Няма да е подарък за рождения ден...
*
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #12 -: Септември 20, 2010, 20:49:46 pm »
Не унивай Герчо :) С нови сили към следващия месец!!! :biglove: (от колко време опитвате за бебе?)

Re: Графиката на Герчо
« Отговор #13 -: Септември 22, 2010, 10:12:31 am »
Благодаря, Гальонди. :bighug: Мина ми вече.  Сега с нови сили в новия месец!
Ами какво да ти кажа - то при нас е една сложна... На практика съзнателно и с желание опитваме от април 2010 насетне (преди това познатата до болка картинка - работа, апартамент, хиляда и едно оправдания защо е рано да има бебе). Иначе отдавна не се пазим (от много години сме заедно), ама аз като се обърнах назад и направих една равносметка - все сме правили секс или твърде малко или в моменти когато не съм била в овулация... Сега ме е яд, че толкова отложихме във времето, ама късно е, чадо, да се каеш. Действаме по програмата и каквото трябва ще направим след като ми дойде най-накрая акъла в главата.
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #14 -: Септември 22, 2010, 13:50:50 pm »
Ще стане Герчо, ще стане, но понякога трябва повечко търпение  :wink: Ако не искаш да губиш излишно време бих ти препоръчала следния план, 6 поредни месеца мериш редовно температурата и правиш тестове за овулация, ако не стане отивате при специалист и си пускате изследвания. Тестовете са желателни не само за да определиш по-точно овулацията, а и защото гледам имаш късичък цикъл, да се види дали лутеалната фаза (втората след ову) е достатъчно дълга. Добре е да е 12 дни поне, средно при повечето жени е 14! Успех!


*
Re: Графиката на Герчо
« Отговор #15 -: Ноември 23, 2010, 10:06:01 am »
Герчо, дано тази Коледа ти донесе най-желания подарък :crossfingers: :crossfingers: