0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Инвитро/ИКСИ - октомври, ноември 2009
« Отговор #540 -: Ноември 27, 2009, 20:13:55 pm »
Roxy, браво много добър превод  osi_9

Rib4o, кога ти беше трансфера. Моят беше на 21.11. Аз продължавам да съм като плондер. WC-то го посещавам редовно и по 2-те нужди, но коремът ми е поддут и с тъпа болка като 1-2 дена преди цикъл. Добре, че не остана много до теста.

Рокси, и от мен благодарско за превода. :thankyousign:

Меме, моят трансфер беше на 22.11. /неделя/. Плондер съм и аз, обаче до вчера беше нетърпимо. Буквално имах чувството, че ще гръмна. Болката е търпима, и едни придърпвания. В тоалетната съм дежурна по малка нужда. С другата нужда имам проблем. На теб кога ти казаха да направиш теста?
*
Re: Инвитро/ИКСИ - октомври, ноември 2009
« Отговор #541 -: Ноември 30, 2009, 11:12:17 am »
Rib4o, аз съм при Владимиров. При него тестът е 10 дни след трансфера и той ми каза да отида на 1.12. На мен май ми поспадна корема и гърдите вече не са толкова чувствителни. Само 1-2 пъти на ден имам болки като предменструални. Аз ям всяка сутрин по 1 круша на гладно и овесени ядки с кисело мляко, пия много чай (предимно Ройбос - той регулира червата и мн.други неща).
*
Re: Инвитро/ИКСИ - октомври, ноември 2009
« Отговор #542 -: Ноември 30, 2009, 12:25:34 pm »
В последния ден на ноември аз се записвам отново тук. Като един истински ветеран успях да се разпиша с цели 2 опита в темичката.  :D За съжаление резултата и този път е 0.00 (кръвен тест на 13ти ден след трансфер на 4ти ден). Това беше третият ни опит.  :( Толкова много се надявах да е последен, толкова много вярвах. Вярвах, че ще ни споходи Чудо по Коледа, този път с никого не споделихме, че правим опит. Искахме да е изненада... но уви - ние останахме изненадани. Чакам с нетърпение вече срещата с док. догодина. Вярвам, че ще може да измисли нещо и за нашия случай. А дотогава смятам да си почина - и физически, и психически. 2 поредни загуби за 2 месеца ми дойдоха в повече. Дано всичко лошо да остане в тази година, а новата да ни донесе само приятни моменти!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - октомври, ноември 2009
« Отговор #543 -: Ноември 30, 2009, 13:02:06 pm »
Liteto  :bighug:
2010 година ще бъде много хубава! Повярвай!
Re: Инвитро/ИКСИ - октомври, ноември 2009
« Отговор #544 -: Ноември 30, 2009, 14:42:25 pm »

2 поредни загуби за 2 месеца ми дойдоха в повече.
Дано всичко лошо да остане в тази година, а новата да ни донесе само приятни моменти!
Liteto :balk_145:  Разбирам как се чувстваш в момента :bighug: и е чудесно това, че след толкова трудни дни и при цялата болка, успяваш да съхраниш духа си!

Ще прекараме празниците с надежда. Дано минат по-бързо и да дойде новата година. Дано тя да е по-добра за нас от изминалата!
Дано всички ние, от тази тема, през следващият Ноември да пишем вече в едни други, по-хубави и по-желани теми в "Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство след стерилитет" :balk_602: Желая ви го, момичета, от цялото си сърце!

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - октомври, ноември 2009
« Отговор #545 -: Ноември 30, 2009, 17:38:43 pm »
Здравейте приятелки! Не съм ви забравила, прсто по-рядко влизам в нета! Кураж и хайде, че си търсим приятели!
*

    mimili

  • **
  • 67
  • чакаме ви бебчета
Re: Инвитро/ИКСИ - октомври, ноември 2009
« Отговор #546 -: Ноември 30, 2009, 19:03:17 pm »
Liteto,желая ти много късмет догодина-2010 ще е вашата година.
Baby Gaga <team@baby-gaga.com>