0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Последна ноемврийска, но късметлийска се&
« Отговор #320 -: Ноември 29, 2009, 18:32:18 pm »
Абе ейййй бременните моля ви напускайте пак вирусчета та пак да се овъргалям че да не изветряват моляяяяяяя вииииииии  :lol: :lol: :lol:
 И не пускайте палчетата  :wink:
 Охоооо Викинка браво айде са ще станат нещата добре до самия финал,здраво на лов момичетааааа  :wink: :lol:

 Фибоооо виждам те и чакам дъжд от вирусчета :)

Давам веднага :)  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
[/url][/url]
*
Да ви зарадвам на края на седмицата с радости :)

Най-първо - дадох и аз едно рамо на щъркелите :grouphug: :wave:

Второ - пускам ви вирусчета,  :hitonhead: :garden:   :pink_dust_1: :green_dust_1:

Трето - в сънищата има истина ! Аз на 3-4 ден след ову сънувах, че раждам близнаци и да си кажа това беше почти единствен блед сигнал, че нещо има да се случва.
Аз хич не вярвах за този месец,толкова разочерования съм имала, но от вчера -  :bfp: ето ги двете черти и сега идват наред притесненията за следващите две седмици - днес изчетох каквото намерих за извънматочна и кухо яйце.
Иначе сме на 33,5 г., пробваме от 2 години и тъкмо си бях направила програма в понеделник да ходя да си пускам хормоните за третия ден, а мъжо ми сподели, че щял и той да трягва по изследвания. Фолиевата к-на я бях зарязала преди месец след близо две годишно нон-стоп пиене.
Кураж, момичета - вярвайте и във половинките си - на единия инат на мъжо сме правили секс оная вечер и аха да не стигнем до края. Е на това му викам аз волята надмогва тялото!
osi_6 :hug2:
Като събера повече впечатления, ще пиша в симптоми, че засега е характерна по-скоро липсата им - просто почти нищо не се случва. Пу.
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 18:53:20 pm от briax »
*
Ееее завършихме подобаващо седмицата. :D :cheerleader:
Честити ти 2 чертички,briax! Не си мисли глупости,а само позитивно и всичко ще е наред.Лека бременност! yahoo_17
Благодаря за вирусчетата!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Жасинка мила благодаря ти за вирусчетата,напудрих се цялата с тях дано действат  :lol: :lol: :lol:
 А на Бриакс бравооооо мила страхотна новинка,тихичко честито и стиснати палчета за успех и нормална бременност придружена с близнета здравички накраяяяя  :P :P :P
 Пу пу пу завършихме темата както трябва  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Ей това е новина, подобаваща за край  на седмицата! Взимам си вирусчета /имам нужда от тях тези дни/, пожелавам спокойна бременност на briax и да я последваме всички скоро!
*
Благодаря, Мамче, Маймунке и Радке, и въобще на всички ви, които сте част от този прекрасен форум! :thankyousign:
Не сме се осъзнали още, пък и на родителите не смеем да кажем  :secret:
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 19:04:00 pm от briax »
*
briax, от сърце, честито! Желая ти лека бременност и здраво детенце или две  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Здравейте еи ме на, маймунке стискам още палци  :crossfingers:,
Успех на всички ловуващи и очакващи :crossfingers:
Пимпа Честито бебче! Да е живо и здраво и само да ви радва,мама и тате също да са здрави!  :balk_7:
Бриакс успешна и лека бременност :)
Да се изкъпя във вирусчетата  :a_cat_06:
*
briax, честит положителен тест! Лека бременност и здраво бебе накрая.
Много се радвам, че седмицата завърши добре. :D
*
Благодаря от сърце!
Стискам ви палци и аз, Маймунке и Тортила!
На всички ловуващи - коледни сполуки  yahoo_33 :sunshine:
Няма да се ядосвате - аз се успокоих, като прочетох преди няколко седмици по форумите за една жена, забременяла без тръби даже (с пункция и ин витро) - горе главата, няма нищо недостижимо, страховете са човещинка, но не се стягайте!
Най- хубаво празнично настроение ви пожелавам, време е за украсяване ! tree2a  santa2
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 20:21:31 pm от briax »
Радостинчеее,миличка не оздравя ли бе душа,зах да се притеснявам вече за теб  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
..........
Няма да се ядосвате - аз се успокоих, като прочетох преди няколко седмици по форумите за една жена, забременяла без тръби даже (с пункция и ин витро) - горе главата, няма нищо недостижимо, страховете са човещинка, но не се стягайте!

Много от нас се успокояваме и се надяваме на цитираното чудо! Молим са за успешна пункция и ин витро!
Не се отчайваме, а когато това се случи - имаме приятели, които да ни подкрепят! Да поплачем на раменете им и те ни утешават. Независимо дали вярват в чудото  "(с пункция и ин витро)"  :wink:
Отново Честито и да гушнеш здраво детенце!  
П.П. И ти не се стягай от това, но много жени забременяват даже и чрез ин витро!  :D
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 20:44:26 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Честито на бриакс,ето кой май ще ни пуска утре нова седмична темичка???
Да ме впишете за очакващи и да стискате палци.


*
ЧЕСТИТО на първият положителен тест  :ballons: :babyflips: :stroller: :stroller: :babyflips: :sucky: :sucky: Много се радвам за briaх Лека бременност и две бебчета да гушкаш! Чакаме само хубави новини до финала  :D
Честито бебенце и на Пимпа!
Нека хубавите новини да са с нас и другата седмица - чакаме едно малко маймунче
Милички,понеже не йскам така да почне новата седмица,ще ви кажа само едно благодаря ви от цялото си сърце че бяхте в тези три дни с мен и стискахте палчета БЛАГОДАРЯ ВИ  :bighug:,но вече няма смисъл лелката започна да зацапва  :(,така чеее маймунчето по натам.Ноооо сега пък поне ще си запиша час за доки.за да си направя изследването за което така дълго чаках  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Тази вечер, след като моята Непослушка за пореден път ме увещаваше, че като си имаме бебе много ще помага, ще го храни и къпе, само за памперсите не е сигурна, щото много миришат... някакси се почувствах задължена да и кажа, че всъщност бебето може и да не дойде. Мъничето обаче ме погледна толкова учудено и ме попита Ама ти не знаеш ли за Бог, той ще ти помогне?  При което аз я поглеждам още по-учудена, защото не сме религиозни и по подобни теми в къщи и дума не сме обелвали, и опитвам се аз да разбера що е това Бог според мойто мъниче - Е, как бе, мамо, как може да не знаеш, ами аз го видях, беше блестящ и много голям, даже по-голям от тате. Само трябва да се помолиш. Хайде моли се...   osi_15 osi_15 osi_15 И мъника затваря очи и заема една сериозна поза. Аз все още не знам как да реагирам, верно че още от малка като види филм за Исус и Дева Мария се залепяше за телевизора, ама това ми дойде малко вповечко... След краткия транс тържествено обяви Видя ли - Бог каза: Всяка Жена ще има Дете   При което аз настръхвам и в съзнанието ми веднага се появяват всичките ваши никове и аватари и разбирам... това е послание към всички вас, мили момичета ...

Е, Мунки, ти искаше да си пускаш изследвания, имаш си ги и дано са последните, от които да се увериш, че всичко е ОК :wink:
Бриакс, Честито, само положителни емоции до финала  :bori_007: :bori_004:

*
Бриакс, Честито! Дано от тук нататък да ви върви по вода!
Еййй, Маймуноо, няма я още нали, то зацапването не се брои? Ще стискаме и още как, има време!
Кой ще ни пуска темичка утре, аааааа?
Бриакс, май ти си на ред????
*
Briax, тихичко честито!! Лека бременност!!
тортила, много ми харесва графиката ти  :oops: , пу пу пу  :bighug:
Маймунке, горе главата, другия месец ще стискам още по-силно палци!!
Лека вечер, момичета!!!
*
Е аз не съм от ранобудните, но ако не бързате, ще имате новата седмица от мен  osi_9  Списъците за очакващи и ловуващи ще ги прекопирам от тази седмица, Маймунка няма да я вадя още, а вие ще ме насочвате за корекциите :hello: :ask:
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 23:11:41 pm от briax »