0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #160 -: Октомври 23, 2009, 16:11:14 pm »
Anmarke, разкажи за срещичката в Младост вчера! :) Сигурно е било много весело ааа! :)

Целувки на всички


*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #161 -: Октомври 23, 2009, 16:17:07 pm »
Мамче, обикновено при завишено ФСХ се съди, че резерва се изчерпва, но аз не съм лекар и за това е най-добре да направиш фоликулометрии. Естрадиола трябва да е по-височък май ... за да има овулация. Ето затова е най-добре да видите имаш ли овулация и как са фоликулите в яйчниците. А и лекар специализиран в тази област (не обикновен гинеколог) най-добре ще ти разчете изследванията. Редовен ли ти е МЦ ? На колко дни ?
При специализиран лекар ходя(в клиника по стерилитет),но др.сряда ми е прегледа.Да,редовен ми е.На 27-28 дни.Притесних се,май зайчето ще изскочи от храстите. :?
Има ли лечение за това?Питам,за да съм подготвена,благодаря! :hug2:
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 16:21:26 pm от Мамче »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #162 -: Октомври 23, 2009, 16:22:05 pm »
Мамче, споко бе мила ... Щом посещаваш специалист по стерилитет, той ще ти разчете хормоните и заедно с преглед на ехограф ще ви се изясни картината .. Всичко е оправимо, споко :)
Петя, благодаря :)
Стинке, къде се губиш ? И на скайп те няма :) Да не записа магистратурата  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #163 -: Октомври 23, 2009, 16:24:01 pm »
Anmarke, разкажи за срещичката в Младост вчера! :) Сигурно е било много весело ааа! :)

Целувки на всички

Страхотно изкарахме!  :D
Всички дами са супер! Много си говорихме и се смяхме!Радвам се, че се запознах с всички тях. А Лис даже ни потанцува  :lol: :lol: :lol: доволно махаща с опашка  :lol: :lol: :lol:
Пак ще го направим!  
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #164 -: Октомври 23, 2009, 16:27:49 pm »
Аз се обадих в клиниката в София и ми казаха следното:
пий по 2т. от 3ти до 7ми ден.
Когато споменах за половинката таблетка ми се изсмяха и ми казаха че това е по скоро някаква поддържаща терапия и щом по 1т. съм образувала само 1 фоликул спокойно мога да започна да пия по 2т. този месец.
Ако не се получи другия сме на инсеминация.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #165 -: Октомври 23, 2009, 16:45:36 pm »
Оф ама много съм зле да ви кажа  :balk_149:
Цикъла ми дойде на 21ви към 17:00 часа, та в такъв случай кой ден да приемам за 3ти и на кога да започна клостила? По логика от 21ви в 17:00 часа до сега са 3 дена и може би от днес вечерта? или направо от утре сутринта?

Помагайте момичета  :?
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #166 -: Октомври 23, 2009, 16:53:55 pm »
Оф ама много съм зле да ви кажа  :balk_149:
Цикъла ми дойде на 21ви към 17:00 часа, та в такъв случай кой ден да приемам за 3ти и на кога да започна клостила? По логика от 21ви в 17:00 часа до сега са 3 дена и може би от днес вечерта? или направо от утре сутринта?

Помагайте момичета  :?

ако трябва да си толкова точна, според мен на 24.10. в 17.00 часа стават точно три завършени дни


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #167 -: Октомври 23, 2009, 16:56:05 pm »
Оф ама много съм зле да ви кажа  :balk_149:
Цикъла ми дойде на 21ви към 17:00 часа, та в такъв случай кой ден да приемам за 3ти и на кога да започна клостила? По логика от 21ви в 17:00 часа до сега са 3 дена и може би от днес вечерта? или направо от утре сутринта?

Помагайте момичета  :?
Крис всички лекари, които съм питала са ми казвали, че след 12ч. на обяд не се брои за 1-ви ден ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #168 -: Октомври 23, 2009, 17:00:36 pm »
Мерси Гардже  :balk_21:
Значи ще го започна утре сутринта!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #169 -: Октомври 23, 2009, 19:00:26 pm »
Стинке, къде се губиш ? И на скайп те няма :) Да не записа магистратурата  :lol:  :lol:
Ааа, Гардже, днес съм много доволна :D. На работа най-накрая ми купиха нов компютър, че стария простоооо ми късаше нервите  :x, само копчето   го оправяше :lol: :lol: :lol: . Та цял следобяд се занимавахме с него - прехвърляне на бази данни, документи, софтуерчета разни, но като си тръгнах от работа вече беше "ток" :lol: :lol: :lol:. Даже намерих време и Скайп да му сложа :wink:.

Криска, хайде този път вече трябва да е успешна стимулацията :D

Петя и на мен така ми се кара някой курс, ама се налага в момента да избирам или лекари и изледвания или другото...и съответно избрах първото :?. Ама нали няма да е така цял живот, всичко едно по едно :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    karmen79

  • *
  • 15
  • Живота е борба,в която силните печелят
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #170 -: Октомври 23, 2009, 19:05:52 pm »
Здравейте момичета,
Отдавна ви чета и днес реших да се включа...за да ви попитам нещо.Имам проблем със забременяването.Имах неуспешна инсеминациа през февруари.Сега имам насрочена процедура за инвитро през месец март.Но въпросът ми е такъв.....миналият месец овуто ми беше към 18 ден..после цикъла ми закъсня с 5 дена.тест за бременност-отрицателен,,,но гърдите ми се бяха втвърдили много...и лелката доиде на 6тиа ден от закъснението.....дата 09.10.сега овуто ми беше на 8  ден....днес се събудих с болки в кръста...гърдите отново почват да ми се втвърдяват..и не се чувствам много добре.според вас какво става........Благодаря ви предварително и да ви почерпя.....
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #171 -: Октомври 23, 2009, 19:24:10 pm »
 Привет
Добре дошла Кармен :) Не разбрах много какво те притеснява, но ако е денят на овулацията - знай, че не е задължително да е все по едно и също време. На мен овулацията ми допреди месец-два все беше около 11-12 ден, а сега май се поизмести към 15-16. Това не е проблем. Съответно и цикъла се измества според денят на овулацията.
Стинке, браво за новата придобивка. Аз тъкмо си казах - нямаме си модератор днес, я да свърша някоя поразия в темичката  :lol:
 Исе, къде си ? Няма ли да вадиш пак биричката ? Скоро не си черпила. Ха, наздраве , аз съм на водица, ама пак наздраве !
 Маринка, на кое сериалче си в момента. Аз още не мога да изгледам 1001 нощ - на 73 серия съм. То една серия - час и половина трае  8O Още малко и ще видя финала. Ама някой спомена, че май искали 4 сезон да снимат.
 Цунки на всички. Петък вечер е - най-хубавото време от седмицата :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #172 -: Октомври 23, 2009, 19:29:24 pm »
Оооооо винаги готов картоф за биричка хайде дами  :drunk: :drunk: :drunk: + танц  :bellydance: :bellydance: :bellydance:
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 21:05:40 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #173 -: Октомври 23, 2009, 19:40:26 pm »
Оооооо винаги готов картов за биричка хайде дами  :drunk: :drunk: :drunk: + танц  :bellydance: :bellydance: :bellydance:
Ти си най-голямата шматка на светаааа .. ха-ха-ха :)
 Цунки !!!!
хахахахаха
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #174 -: Октомври 23, 2009, 19:42:34 pm »
 :pipy_longstocking: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #175 -: Октомври 23, 2009, 19:43:47 pm »
Аууу, каква хубава мелбаааа.....давам сметаната на някой и си взимам сладоледа :)
[/url][/url]
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #176 -: Октомври 23, 2009, 19:51:37 pm »
Стинчеее, ама на мен ми го плати този път шефаааа  :D :D :D ! То, ако беше иначе, ама хич нямаше да ида! То и ние събираме някой лев, та да можем докато чакаме фонда да си минем по реда. Да не забравя - честита ти придобивка, със здраве да си я ползваш. Ама защо не си почерпила още, виж какви ги е наредила Исето?
Исеее, тези бирички и танци много ги харесвам -  :D
*

    karmen79

  • *
  • 15
  • Живота е борба,в която силните печелят
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #177 -: Октомври 23, 2009, 20:39:37 pm »
CROW..благодаря  за гостоприемството.Аз имах впредвид   ако овуто ми е било на 8 ден..дали има вероятност да съм бременна вече...и това да са 1вите призднаци.Знеш ли чувствам еднаа тежест долу ниско в корема.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #178 -: Октомври 23, 2009, 21:08:33 pm »
Кармен:welcome_1: :D
Ако съм разбрала правилно сега трябва да си 6 ден след Ову, и тези признаци, които описваш са напълно нормални за този период. Разбира се, че може да значат и това, което всички толкова много искаме :wink:, но само по това не може да се разбере дали е станало, а за тест е още много рано. Изчакай поне да минат 10-12 дни от Овуто и може да пробваш с едно тестче, ако не можеш да устискаш :wink:. Имаш нашите стиснати палци, и чакаме отчет :)

Петя, браво на твоя шеф. Дано да се намират все повече такива работодатели, които да се грижат за развитието на служителите им :P

Гардже, незнам Маринка на кое сериалче е сега, но аз след Перлата съм вече на линия :lol: :lol: :lol: да почерпя разбира се :lol: :lol: :lol:

Ей това ми е любимото :D


Хайде да ми е честит новия компютър и да не забива, за да може цял ден да ви наглеждам :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    karmen79

  • *
  • 15
  • Живота е борба,в която силните печелят
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #179 -: Октомври 23, 2009, 22:08:52 pm »
Благодаря ти Радостинка за подкрепата...ще изчакам и няма да си въобразявам може би някой неща..защото после ако пак нищо не е станало..разочорованието е по голямо.Но нали знаеш....надеждата.....всеки призднак ти се стува истина...е дай боже на всички чакащи...прекрасни бебчета :bori_004: :bori_007: :bori_005:....и продължавайте да  :pleasantry:....а от мен ето един десерт за прекрасното питие Бейлис... :bighug: