0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
РД 40г.
« -: Октомври 10, 2009, 15:34:06 pm »
Мойто момче живот и здраве на 15.10 навършва 40 год.Искам да му напиша нещо по-емоционално на картичката.Искам да ми помогнете този ден да стане още по-интересен.
Благодаря ви предварително.
*
Re: РД 40г.
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2009, 16:23:52 pm »
Хм, и моето също. Картичка не съм му приготвила, но му готвя изненада. Снимка в рамка на детенцето да си я гледа в офиса, и една моя ще има за бонус. :lol:
*
Re: РД 40г.
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2009, 12:25:57 pm »
Аз съм му приготвила хубав подарък сързан с неговата страст-ловът, но ми се иска да му напиша нещо.
Това с бонуса ми хареса :D
« Последна редакция: Октомври 11, 2009, 12:34:07 pm от mimi7 »
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: РД 40г.
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2009, 19:05:29 pm »
За романтичен текст хич не мога да помогна... ;)

Обаче наскоро се бях впечатлила от това, какво подготви една приятелка по повод юбилея на съпруга си... Тя организира футболен мач. :) Беше раздала тайно покани на приятелите му, в които беше описала идеята си и предварително разпределила участниците в двата (а май бяха и повече  :)) отбора... Беше намерила и украсила стадион, шампанско на маси и подобни... Аз лично бях много впечатлена, защото момичето се беше справила страхотно а и се получи много забавно и хубаво...

Това е само едно разказче за разчупване на атмосферата,... ;) ...на тебе може да ти хрумне и още по-откачено нещо ;)  :D... ... 

Хм... а какво ще кажеш за парти, на което всички да дойдат облечени като Джеймс Бонд... или като герои от Гюмюз... или като Ромео и Жулиета... знам ли:))... хората се радват на карнавалчета...
« Последна редакция: Октомври 11, 2009, 19:23:35 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Re: РД 40г.
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2009, 19:56:42 pm »
На картичката има ли бутилка уиски? Питам, защото обикновено преписвам пожеланията от сайтовете на някое уиски,  :D
Вариант 1: Няма нищо по-ценно от старото уиски и старите приятели. Нека в незабравимите моменти помним, че това което ни събира, ни прави по-силни.
Вариант 2: Желая ти прохладен вятър в летен ден, огнище жарко в зимна нощ и винаги усмивка на приятел.

Имаш ли лепенки със сърчица, може да залепиш едно при надписа.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг