0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Аз много се извинявам, че ще съм нахална, обаче искам да питам защо постовете с кафетата сутрин се трият? Нали уж можеше? Благодаря предварително!
И аз се чудя! Вярно е, че по едно време темичката беше само картинки, но мисля че всички си взехме поука!  :wink:
Уж нямаше проблем с кафето само сутрин, но изчезва и то  :?
Ако и то е проблем, моля модераторите да ни го кажат, вместо да си губят времето да го трият, а ние просто няма да го пускаме  :lol:
Аз да докладвам: днес 16 ден от МЦ - фоликелита са порастнали до 12-13 мм. Много са, ама мнооого. Питах доки, да не свършат, а тя ми каза, че имам и да давам   :wink:
И аз й казах, че ще го и направя!  :D :D :D
В сряда пак съ мна преглед - Дай Боже!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Анмар, дай Боже миличка! Дано вече всичко да е наред поне при теб!!!! Чакам с нетърпение най-хубавия резултат от теб!!!
Цитат
Ако и то е проблем, моля модераторите да ни го кажат, вместо да си губят времето да го трият, а ние просто няма да го пускаме  Laughing
И аз това исках да помоля и всеки ден ще питам, с риск да съм нахална, щом изчезват постове!