0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Исе наистина нищо не се знае виж при мен също имаше спад на БТ,така че има още шанс  :wink: Спокойно до лелката има още време,не бързай.
Хм,е сега вече пак съм с главата и погледа на горе като видях твоята графикааааа  :dance2:.
 Благодаря ви момичета много си ви Обичкам  :flower: :flower: :flower:

Боже,достатъчно е само два реда да ми драснете и ме обнадеждавате за години напред,просто сте страхотни  :bighug: :youwoman:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте момичета  :D
Честито на новите ни бременни момичета леки бременност ви желая.
Честити нови никове на Гарджето и Анмар дано са ви на късмет и много скоро да се похвалите  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Добре дошли отново на Евейшън и Криска много се радвам да ви видя, желая ви късмет.
Аз рядко се включвам ама няма нищо ново едвам дочаквам да мине времето от преглед до преглед и така.
Лек и усмихнат ден ви желая.
Re: Весела седмица изпълнена с много положит&
« Отговор #182 -: Септември 27, 2009, 12:00:55 pm »
Привет, сладурки,
Криска, как си, мила  :bighug: ? Радвам се че се върна при нас  :), желая ти много скоро успех  :crossfingers:

eveishan, след няколко месеца пак ще си добре дошла, тъкмо докато си във форма   :lol: :lol: :lol: . И аз много отдавна не съм засичала Бибица  :?.

Исе, рано е още, не си вкарвай такива мисли в главата  :hug2:

Радост, ето те и теб  :hug2: , успех на плана и да ни държиш в течение на изпълнението му  :goodluck:

Дениска, радвам се че всичко е ОК при теб, дано да е така до
края  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Приятна неделя на всички  :balk_127:
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 12:02:34 pm от Надеж »

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден милички!Мерси за кафенцето.Абе Петя много рано ставаш дори в неделя.На мен не ми стигат по 15часа сън.
Евейшън,Бисерче и Криска-добре сте ни дошли отново.
Да са им честити никовете на Анмарче и Гардже!
Радостинка-ти наистина се поизгуби тази седмица,но добре че поне вървиш по план,дано да се осъществи както е предначертан.
Дениска-мила обвирусявай ни по-честичко.Хубаво е че си добре.
Спокойна и приятна неделя на всички.
  <br />
*
Привет и от мен!
Пооправих малко в къщи и идвам да ви видя!
Много приятно ме изненадахте - Евейшън,Бисерче, Криска - добре дошли отново при нас!
Анмарчето и Гарджето ме вкараха в размисъл, но сега схванах кой, кой е! :D
Дениска мила, радвам се че си добре и така до щастливия край!
Приятна неделя на всички!
*
Евейшън,Бисерче, Криска, добре завърнали се момичета  :D.
Вики, Тити, Радостинка, Петя, Надеж, Денска и .... хубава вечер ви желая!
Нямам логично обяснение за ника, но може би crow си има  :lol: :lol: :lol:
 :bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Здравейте  момичета !
Днес май всички сме в почивка !
А мен ме е налегнало пак едно отчаяние -нищо не ми се прави тъпо ми е !
Но скоро ще ми мине!
Май и О не усещам тоя месец ...
Ма какво съм се размрънкала и аз каквото дядо Боже е решил това ще е !
Айде утре бременните мацки да не ни оставят без темичка!
Приятна ви почивка!
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,ние сега се върнахме от поредния риболов и седнах да ви нагледам.
Евейшан,Криска,Берче,много се радвам че сте пак при нас.
Мацките с положителни тестове разбраха ли се коя ще пуска утре темата?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Абе момичета .. чудя се, къде изчезна Маринка ? Ех, тези които се позастояхме в темичката, май една по една взехме да не влизаме много често тук (Но аз съм редовна последните дни, ей ...)
А що се отнася до ника ми, така ми скимна ... а и crow, пак си значи "гардже" :) Май трябва да спретна едно курсче по английски (за себе си, а и за който желае).
Аник, кога започваме да стискаме палците ? Хайде поне ти се омитай оттук, че не мога да те трая вече сред нас  :lol:  :lol:  :lol: хаха (да не се обидиш, ей)
Целувки на всички !
П.П: еее, Маринка ме чула и се появила :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Гардже  :D,
точно на теб ли, мило ми свраче, да се обидя?  :D
Изчезва ми се от тук, ама като не става  :(
Може би теб те чакам, за да се омета при съседките  :lol: :lol: :lol:
На 30 ти съм на преглед - 12 ден от МЦ и ще докладвам!
Дай Боже да се ометем всчики! Напоследък има сериозно изнасяне от тук, а?
Хубава вечер ви желая, Бандиткииии!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Бибика е добре :D Пуска изследвания, ако иска ще разкаже по-подробно.
Добре завърнали се момичета :bighug:
*
Момичета днес като съм се разготвила направо не мога да се позная  :D :D :D
Дениии мила направо се забравихме с тебе - виждам че малкия Денисчо расте и вилнее!
Надявам се  че и ти си добре ! :bighug: :bighug:
Маринка рибарката хванахте ли нещо голямо ?Как беше!?
Гардже права си много се застояхме и аз напоследък предпочитам да ви чета ,но и пиша от време на време не мога без вас ама по- ще ни е добре при комшийките а!
Аник ще стискаме палци за прегледа дано всичко е под контрол!
Е даже много се и разприказвах !
Лека вечер
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Влизам само да кажа, че идната седмица ще има среща във Варна.. Има и темичка пусната за целта (съжалявам, че не мога да пусна линк, но няма начин да не я откриете). Хайде да се организираме и да се видим там. Маринка, Радостинка, Веселушко, Елина ... Хубаво ще е да сме много и да е забавно :)
Очаквам утвърдителни отговори :)
Хубав остатък от единствения почивен ден тази седмица.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте,аз малко късно влизам,но сега успях!Днес явно всички са почивали,че гледам малко сте писали!
Още веднъж ви благодаря за топлото посрещане!Късмет през новата седмица на всички ловуващи и очакващи положителни тестчета!
Лека нощ!
Бисерче,Евейшън,Криска,много се радвам ,че не сте ни забравили :bighug:.Аз също рядко пиша.но пък редовно чета :).Липсва ми доброто старо време Вили,Роси,Боб,Биб,Парси,Светлето....хайде мацки драснете по някой ред.
Успех на всички .