0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Наистина добър зъболекар в София?
« -: Септември 15, 2009, 10:02:29 am »
Много моля за препоръки за добър зъболекар в София. Този, при когото ходих години наред, от известно време замина да работи в чужбина. Беше просто страхотен, като съм ходила при други стоматолози са викали и колеги да погледнат работата му, а се е случвало и да заключат, че нямам пломби :lol:
Сега доста време не съм ходила, защото нямам идея къде да му потърся достоен заместник :oops: а изкарах бременност, прием на лекарства, които отнемат калция и въобще ми е съвсем наложително.

Благодаря!
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Наистина добър зъболекар в София?
« Отговор #1 -: Септември 15, 2009, 11:22:22 am »
Аз ще ти препоръчам този при когото ходя от около 7 години - казва се д-р Александър Портарски- 22 ДКЦ, а също и неговият колега д-р Македонски. Преди време още като ученичка един път в 12клас ми бяха казали че имам някакъв кариес,но по късно като отидох при д-р Портарски се оказа,че няма ни един. И на други места съм чела добри мнения за него и колегата му...
Re: Наистина добър зъболекар в София?
« Отговор #2 -: Септември 15, 2009, 13:57:03 pm »
Хм, аз доколкото разбирам твоя зъболекар е бил специалист по есететично изграждане и ортодонтия.
Мога да ти препоръчам моята зъболекарка, която обаче не работи с НЗОК.
Гарантирам за работата й.
Също така може да се обърнеш към Раши от форума ни, знам, че съпругът й е зъболекар.
[/url][/url]