0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте,момичета!Аз минавам да ви видя как сте!Аз родих моята принцеса Ивана на 2 август и сега успях да вляза във форума да видя как вървят нещата!Виждам,че има много нови момичета,на които пожелавам бързо преместване в другата тема,както и на момичетата,които доста се задържаха тук!
Дениса,честито и лека бременност ти желая!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
eveishan благодаря ти много.Да ви е жива, здрава и много усмихната принцесата и много да ви радва.
*
Да е здрава,щастлива и много да ви радва принцеса Ивана :)
Честита дъщеричка на eveishan. Да ви в жива и здрава и много да ви радва. :)
*
Eveishan, Да ви е жива и здрава Ивана и много дави радва.
Пимпа сигурна съм, че и за мен има вирусчета, пльоссссс и аз в тях. :D
Джинка, Благодаря, че ни развесели в този мързелуващ ден.Не му благосвам на този банан  :D :D :D
Приятна вечер на всички!
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 18:29:27 pm от petqst »
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Евейшан честита дъщеричка!Да ви е жива и здрава.Много да ви радва от тук нататък само :bori_015: :cheerleader: :babbycarrage:
Вирусчета има за всички.Дано заразя всички ви :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 18:44:32 pm от pimpa77 »
*
Евейшан честито ти дъщеричка !
Де много здрава и весела ,много да ви радва и вие да сте живи и здрави да си я гледкате !
Пимпа и мерси за вирусчетата дано да прихванем всички от тях !
Маринче тая червената не те пропусна и теб еййййй !

Наистина кой ще ни пусне темичката утре!?

Айде приятно мързелуване на всички!
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Eveishan,чесита ви дъщеричка-лъвица,да ви е жива и здрава и много да ви радва,ама и белички да прави де.
И аз под вирусите на бременелките да се наредя,все съм със закъснение ама днам че има и за заспали като мене.
Вивинка,не ме пропусна гадината и ме боли като за всички ви,тъй че надявам се за близките 9 мес.да не й се ходи при никоя от нас,да си е взела мерака с мен тоя мес.и край,9 мес.да обикаля по други места,нас тук да ни остави да си родим бебчетата и тогаз да ни наведтява.
Аз за темичката бих помолила пак Пимпа ако има възможнаст да я пусне,тя не ни е пускала тема.
Лека вечер мацки,аз май ще се ориентирам към спалнятаче моя гледа волейбол,пък и аз изгледах всички испуснати серии на турските сериали които следя и сега няма какво да правя.Айде лека нощ.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"