0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #380 -: Август 27, 2009, 17:08:10 pm »
Bojidara7-7и аз бях с ПКЯ и дълго време се лекувах,но без успех за съжаление и се наложи операция за отсраняването на кистичките.Но при мен лиспства и овулация и също съм стимулирана като radosttinka с костилбегит и меногон същите дози ,които на мен ми се отразиха добре(по 3-4фоликула на всеки),но имам и запушена тръба и се намали шанса ми-вече съм с три неуспешни инсеминасии и чакам да ми се обадят за инвитро от фонда някъде към ноември и мисля преди това да пробвам пак.При всеки е различно и аз така мисля.След инсето трябваше да правя и доста коремни преси защото не се пукат по естествен начин моите фоликили,като чрез тях подпомагах процеса.Успех на всички момичета.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #381 -: Август 28, 2009, 13:02:52 pm »
Здравейте, момичета!
Знаете ли защо се изписва Femara в първите дни на цикъла?
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #382 -: Август 28, 2009, 19:25:57 pm »
Аз бях стимулирана с Femara при моите инсеминации.
Предполагам и ти затова ще го пиеш.
Ти не попита ли док?
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #383 -: Август 31, 2009, 15:38:51 pm »
Нищо не пишете ейй :) Никакви инсета ли няма през август? Я някой да отвори една нова темичка и да я напълните с ++ еййй! :) Успех


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #384 -: Август 31, 2009, 17:54:14 pm »
Здравейте, мили момичета!

Мойте опити с инсеминациите приключиха неуспешно. В цикъл съм и в четвъртък или петък ще ида при Д-р Д. да ме погледне за задържан фоликул, да пусна някой хормон и да видим какво следва по-натам...

Пожелавам сбъднати мечти на всички вас! Ще минавам често през новата тема и ще си говорим пак за нещата, които ни вълнуват!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #385 -: Август 31, 2009, 18:08:21 pm »
Здравейте милички,

След четирите неуспешни инсета и почивката през август, решихме да пробваме и 5-то през септември.Сега само трябва някой да пусне темичката и да се включа.....дано не съм единствена :oops:Подадохме документи за фонда, но както се очертава май май чаааак Януари ще ни се обадят.Но....ще си чакаме търпеливо :wink:Днес бях на преглед при Димитрова и всичко беше ок.Много се бях притеснила.Този цикъл беше много кратък и болезнен....дали защото почивахме и бях спряла лекарствата :(Хайде включвайте се и мнооогооо септемврийски :bfp: :bighug: