0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честита годишнина denisa12251

Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега! Много да се обичате и да си помагате!
*
Привет от мен! Голямо излежаване му дръпнахме днес и чак сега стигнах до тук!
Дениска, честита ви годишнина от сватбата - много сбъднати мечти ви пожелавам!
Днес и ние с милото празнуваме! От този ден официално сме станали гаджета  :lol:!!! Ех младежки години красиви, ех любов младежка...размечтах се за безгрижните години!
Хайде и аз да ви почерпя!



Да ви е сладко!
« Последна редакция: Август 01, 2009, 16:07:47 pm от viki_vat »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Честито и на вас мила съвсем скоро ще направиш най-желания подарък на твоето момче! :D  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Вики, Честита ви годишнина! Още много пъти по 13 да празнувате! Стискам палчета, мило! След едно седмица пак да празнувате!  :wink:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте милички,добро утро!Както виждам съм първа,ама то защото вчера бях скапана от работа и снощи съм си легнала в 9.00ч.
Сега да слагам кафето,че като станете да ви чака.



И за по-гладничките малко за хапване



Милички да ви се похвале че при мен лелката вееееече дойде.Сега ще я държа здраво и такъв тормоз ще и хвърля че да забрави коя е и от къде е.Не я пускам при вас.
Дениска честита ви годишнина на патерица,а също и на Вики честит празник(за вчера де).Аз и днес ще ви понаглеждам и утре живот и здраве пътувам и ще ми е малко по трудно,но ще хвърлям от време на време по едно око.
Приятен ден изпълнен с емоции.
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,благодаря Тити за кафенцето и закуската.Аз сега станах и веднага с кафенцето и пред комп.Днес се каним да си прекараме деня на плажа,та да видим уж няма да вали днес ама синоптици,синоптици нищо не познават.Лек и пълен с усмивки неделен ден ви желая.
П.П.Утре кой ще пуска темата?Аз предлагам Веселушко пак да я пусне,че Фибо тия дни е ангажирана сигурно няма да успее да я пусне.
« Последна редакция: Август 02, 2009, 10:56:37 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро и от мен. Малко нередовно пиша ама бях на моренце за няколко дни. Сега започвам да чета и да наваксвам с изпуснатото. Гледам че си имаме кафенце и плодове от които ще се възползвам. Поздрави на всички ви.
*
Re: Нова гореща юлско и малко августовска сед
« Отговор #247 -: Август 02, 2009, 11:24:35 am »
Добро утро и от мен, едва сега се добрах до компа, че имах гости.
Вики и Дени ЧЕСТИТО на патерици.""Току що преведохме на вашата сметка 365дни здраве, любов и късмет - ИЗПОЛЗВАЙТЕ ги ползотворно!!!""
Благодаря за кафенцето и закуската,Тити. С удоволствие ще ги пробвам, че моето не ми стигна.
Лек и спорен ден на всички. :bighug: :bighug: :bighug:
ПП: Матилда , сокчето е прекрасно.
*
добро утро!ТИТИ благодаря за кафенцето и вкусната закусчица.на гадината и аз съм и казала повече да не се вясва че...пожелавам ти приятна и незабравима с хубави моменти отпуска.ДЕНИС и ВИКИ честита годишнина на патерица нека следващата да празнувате в увеличен състав :stroller:пожелавам ви приятен изпълнен с усмивки ден :D
[/url]
Добро утро и от мен!
Вики и Дени, честита ви годишнина милички с най-добри пожелания за много здрове , щастие и сбъдване на мечтите  :babyflips:
Тити, благодаря за кяфенцете е закуската, ще си хапна с удоволствие, а на теб приятно изкарване на почивка и да се заредиш смного положителна, слънчева енергия!
Слънчув и усмихнат ден всички!

*
Тити, мерси за кафенцето и плодчетата!   :D
Наделин, какво става с теб?
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Бременелките спинкат  :D - Полага им се! Ама няма ли кой да отвори нова темичка?
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."