0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета , имам час при Д-Р Персенска за 31.07.2009г., който няма да мога да ползвам, въпроса ми е дали мога да го преотстъпя на някое момиче , което има нужда. Незнам само , как става като часа е записан на мое име?
Какво да направя , и има ли изобщо начин за размяна?


Спрете Земята, искам за сляза
Re: преотстъпване на час за Клиника Малинов
« Отговор #1 -: Юли 03, 2009, 19:26:12 pm »
Мила, мила, Казабланка! Днес се обадих да си запиша час за д-р Персенска. Разплаках се, когато ми дадоха час чак за 23.07.2010г. Нямаме време за губене, тъй като годинките ни напреднаха. Моля те от цялото си сърце и душа да ми преотстъпиш твоя час. Готови сме да го заплатим колкото кажеш. Нали знаеш когато човек е отчаян е готов на всичко. :oops: Толкова искаме да си имаме рожба. Там се надявам да ми сбъднат мечтата, там ми е надеждата.  Много ще се моля да ми отговориш и ще чакам! Господ здраве да ти дава и на теб и близките ти. Много съм отчаяна.

Извинявам се, че ти писах на сто места,но исках да съм сигурна ,че си го получила.
Можеш да ми пишеш и на е-мейла zuzanka@dir.bg
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: преотстъпване на час за Клиника Малинов
« Отговор #2 -: Юли 03, 2009, 20:03:11 pm »
май доста хора сме и писали.
Странно аз, също успях да се свържа с клиниката, преди повече от месец и ми записаха час  чак за 05 октомври 2010 година! Не разбирам, значи е имало свободни и за м. юли  8O???


Re: преотстъпване на час за Клиника Малинов
« Отговор #3 -: Юли 03, 2009, 20:35:41 pm »
dess_dess да не би твоят час да е  за д-р Стаменов та затова чак за октомври но ако е за д-р Персенска може да звъннеш да не би е станала грешка някаква.

А иначе за размяна на часове аз доколкото знам от други момичета от форума в Клиниката  такава размяна за първичен преглед не е практика  при тях и ако има освободен час той се заема от жена която е във т.нар.резервен списък но пак казвам това само знам от форума най-достоверна информация ще дадът от Клиниката.
Успех на всички. yahoo_17

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: преотстъпване на час за Клиника Малинов
« Отговор #4 -: Юли 04, 2009, 02:16:34 am »
Няма начин преди месец и нещо да е имало свободен час и за д-р Персенска за юли. casablanka не казва кога го е записала този час.
Re: преотстъпване на час за Клиника Малинов
« Отговор #5 -: Юли 04, 2009, 23:37:02 pm »
часа е записан октомври 2008.
Моля модераторите да заключат темата , защото се разбрахме с dess_dess ако стане номера с размяната , да го вземе тя.
Само дано стане , че те и телефоните не вдигат - изобщо нямам думи , ако и кажат ,че не може да се разменя - просто незнам :(


Спрете Земята, искам за сляза
*
Re: преотстъпване на час за Клиника Малинов
« Отговор #6 -: Юли 05, 2009, 00:06:55 am »
Заключвам темата по молба на авторката.