0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Пак към момичетата от Бургас
« -: Октомври 24, 2006, 20:24:24 pm »
Здравейте, момичета!
Искам да ви попитам за мнението ви за д-р Калчева. Предстои ми тест за проходимост на тръби и в Бургас тя май е единствения лекар, който може да го направи.  Днес бях при нея за консултация и останах много разочарована. Изключително нелюбезна, погледна набързо изследванията ми, дори не ме прегледа, нито пожела да ми обясни подробно каква е процедурата и т.н. Та се чудя дали дали да ходя пак при нея или да се насоча към друг лекар евентуално в София.

Благодаря ви предварително за мненията.
Късмет на всички! :)
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2006, 08:19:55 am »
Привет!
Пробвай в Света София...,мисля че и там правят.
Успех :balk_602:
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2006, 08:42:22 am »
Благодаря ти!
Ще проверя в Света София.

Хубав ден!  :)
*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2006, 18:53:37 pm »
Здравейте, момичета!
Искам да ви попитам за мнението ви за д-р Калчева. Предстои ми тест за проходимост на тръби и в Бургас тя май е единствения лекар, който може да го направи.  Днес бях при нея за консултация и останах много разочарована. Изключително нелюбезна


Здравей,

Аз ходя при д-р Калчева и съм изключително доволна. Правила съм такъв тест за проходимост при нея - нищо не усетих, въпреки че съм чувала какви ли не неща /може би е индивидуално/. Иначе казваш,ч е  ебила нелюбезна - с мен се държи добре, което съвсем не означава, че е любезна:-))) Все пак ако си стояла повечко време пред кабинета ти е ясно че от там минават над 10 души на ден - ако си отишла след 9-тата сигурно е по-нормално /не я оправдавам де - и на мен ми се иска по любезни и отзивчиви доктори/.  :lol:

Но ако само за това ще ходиш в София - мисля че и тя може да ти направи проходимост. А на теб кой ти каза че трябва д аправите изобщо такова нещо?


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2006, 19:45:20 pm »
Здравей, Kotana!

От почти година и половина правим опити за бебе, със съпруга ми, но все не става.
Ходя при д-р Мърмърова. Направих всички изследвания + фоликуметрия при нея, но тя няма апаратура за следващите процедури и затова ме насочи към д-р Калчева. Може би си права, че и на лекарите не им е лесно, но всички ние очакваме малко повече внимание и разбиране. Може и аз да съм сгрешила в преценката си за нея, но в резултат на това си записах час при д-р Владимиров в София. Искам да направя консултация със специалист по стерилитет, а не мисля, че в Бургас има такива / на базата на всичко, което съм прочела в клуба/.

Хубава вечер и много усмивки!  :)
*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #5 -: Октомври 29, 2006, 22:59:45 pm »
Затова и не ходя на гинеколог в Бургас, освен за рутинни прегледи - вземане на секрет за МБ, цитонамазка и т. н.
А за стерилитет - направо си избери друг град - София, Варна, Пловдив...
*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2006, 13:40:04 pm »
здравейте на всички от бургас!!!
подкрепям мнението на cygnus!!!!!!!!!!само за профилактика - нищо повече!
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2006, 16:26:36 pm »
момичета, искам да ви иптам, имате ли представа кои лекари преглеждат в първа поликниника?
ще ни водят на профилактичен преглед там от работа, но се притеснявам от АГ прегледа при някой случаен гинеколог, особено пък и като е в държавна болница  :(
*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2006, 18:50:44 pm »
момичета, искам да ви иптам, имате ли представа кои лекари преглеждат в първа поликниника?
ще ни водят на профилактичен преглед там от работа, но се притеснявам от АГ прегледа при някой случаен гинеколог, особено пък и като е в държавна болница  :(
  В Първа са Братова и Ганчев. И двамата са добри, аз лично по-предпочитам Братова.Ганчев е малко по-грубичък и много-много не му се обяснява.Не се притеснявай!Успех!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2006, 13:03:25 pm »
здравей,херелина!!!
момичета, искам да ви иптам, имате ли представа кои лекари преглеждат в първа поликниника?
ще ни водят на профилактичен преглед там от работа, но се притеснявам от АГ прегледа при някой случаен гинеколог, особено пък и като е в държавна болница :(

незнам кои са в 1-ва поликлиника,но ако лилит е сигурна----по-добре
отиди при братова.ганчев е толкова загубен,че ако зависи от мен ще му скъсам дипломата.голям мазник и некадърник.гледа само парите.
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2006, 13:14:35 pm »
благодаря ви за отговорите  :D
ходих,но се отказах. имаше 2 циганки да чакат и нещо ми се изпари желанието. иначе на смяна беше ганчев.
*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2006, 13:20:13 pm »
здрасти,
ето виждаш ли-това е знак,че не трябва да стъпваш при този!!!
*
Re: Пак към момичетата от Бургас
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2006, 16:29:30 pm »
Здравейте момичета!
Радвам се, че попаднах на форума и мога да споделя мнение....
Та като начало искам да напиша че в Бургас няма специалисти по стерилитет. Има добре гинеколози в различни области. Казвам го в такъв смисъл, че навсякъде съм чувала лоши неща за Д-р Драгнева, а тя се оказа специалист по ображдане и най-вече майстор на секциото... Инъче Калчева с мен винаги е била внимателна и много подробна..
Внимавай какво си пожелаваш, защото някои желания се сбъдват!