0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Момичета и момчета, всички ние имаме покана да празнуваме заедно с Антония Първанова.
Знаете тя каква огромна помощ ни оказа, нека върнем жеста и я подкрепим!
Заповядайте и дано не завали :)

Прилагам текста на поканата:

За повече рожби на България

Скъпи приятели,

Заповядайте на 31 май, неделя, от 11.00 ч. в зала София на втория етаж на Гранд Хотел София, за да отпразнуваме заедно 1 юни – Международния ден на детето.
Домакини на събитието са:
Христина Христова – зам.-председател на Комисията по труда и социалната политика в парламента,
и
д-р Антония Първанова – зам.-председател на Комисията по здравеопазване в парламента.
Ще се забавляваме и ще си говорим по темите, които ви вълнуват.
Очакваме ви!

« Последна редакция: Май 30, 2009, 16:27:27 pm от ultra »


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #1 -: Май 28, 2009, 19:16:17 pm »
Това е част от предизборната кампания на НДСВ.
Нека всеки сам прецени коя политическа сила да подкрепи и в чие мероприятие да се включи.
Аз лично в този форум никога не съм си позволявала да агитирам в полза на политическата партия, към която принадлежа.

Оставам с най-голямото ми уважение към г-жа Първанова, но моето място не е там.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #2 -: Май 28, 2009, 19:28:53 pm »
Моите уважения към г-жа Първанова, всички сме благодарни за това, което направи, но.. Как се празнува ден на детето, когато все още нямаш такова...
     
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #3 -: Май 28, 2009, 21:32:52 pm »
С удоволствие бих присъствала ако имах възможност.
Не съм привърженик на НДСВ и не мисля, че присъствието ми на такова мероприятие ме обвързва по какъвто и начин да гласувам за нея.
Приемам го като още една възможност да се чуе за репродуктивните проблеми на многото семейства (и не само), защото предполагам ще бъде отразено от медиите.
И, бих присъствала на подобни мероприятия организирани от всеки без значение на политическата му обвързаност. Борбата ми за деца е над политическите ми възгледи.

Благодаря за поканата:)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #4 -: Май 28, 2009, 22:44:56 pm »
не разбрах от текста на поканата дали става дума за детски празник или за мероприятие за възрастни?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #5 -: Май 28, 2009, 22:57:27 pm »


Скъпи приятели,

Заповядайте на 31 май, събота,

31 май е неделя за тогава ли става дума или за 30 май-събота
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #6 -: Май 29, 2009, 13:53:57 pm »
За неделя става въпрос :)
Идеята на г-жа Първанова е на този празник да се съберат както настоящи, така и бъдещи родители, за да могат да се чуят проблемите и на двете групи.
Предвидени са изненади за децата :)

Аз също не съм привърженик на НДСВ, но последната година имах възможността да се запозная отблизо с много политици. Само шепа хора са ми направили добро впечатление, всички с различна политическа принадлежност.
Сдружение Зачатие никога не се е обвързвало с политическа партия, въпреки много бройните предложения. Няма и да го направим!

Ще отида да подкрепя Антония Първанова защото е стойностен човек и защото работи всеотдайно за каузата на Зачатие. Ако не вали ще взема и Симеон :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #7 -: Май 30, 2009, 16:30:14 pm »
Предвид лошото време мероприятието се премества в зала София. Намира се на втория етаж на хотела. Предвидени са подаръчета и изненади за малките.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #8 -: Май 30, 2009, 16:50:19 pm »
Прекрасна инициатива, жалко че е в София.
Милена, никъде в текста не видях, че Антония Първанова кани от името на НДСВ или като член на НДСВ. Така че точно тук не е мястото за изказвания за лични партийни пристрастия. Преди всичко тя е прекрасна личност, а после член на политическа партия.
Пожелавам Ви приятно прекарване с огромно съжаление, че не можем да присъстваме.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Празнична покана от Антония Първанова
« Отговор #9 -: Май 30, 2009, 19:34:14 pm »
И аз подкрепям г-жа Първанова и всеки политик, работещ за каузата на Зачатие. Също не мисля, че присъствието ми на едно такова мероприятие не може по никакъв начин да ме обвърже с партията, към която г-жата принадлежи.
Ще гледам да дойда ако съпругът ми оправи колата до утре сутрин.