0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #240 -: Май 10, 2009, 13:58:06 pm »
Луци, мисля че на лекар се ходи най-рано при около 10-12 дневно закъснение. Чак тогава може да се види нещо. А сега освен да се успокоиш и да почакаш да минат още 10-тина дена, друго не се сещам. Все пак ще е хубаво да си пуснеш кръвен тест и след 2 дена пак, за да проследиш нивото на БЧХГ.
Джинка, БТ е страхотна, така че не се тревожи - Стеб сме мила !!!
Маринка, завиждам ти за пикника и гората, както и на Анизи за Дряновския манастир. А Радостинка се зарадва на времето във Варна и то взе че се начумери ...
 Целувки на всяка една по отделно и гуш-гуш :) А утре чакаме темичката от Лукреция :) Дано ни е на късмет и да донесе още много, много +++ тестчета, но не само на овулационните, а НАЙ-ВЕЧЕ на бременилските :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #241 -: Май 10, 2009, 14:29:32 pm »
Здравейте сладурки,
преди малко се прибрах от тай-бо :aerobik:,потна,но тонизирана :lol:Супер начин да започнеш деня си :)
Гардже мерси за кафенцето,вече се отказвам от калорични закусчици само млекце :)
Луци,аз не съм от София,но живея на 60км от там и повечето бременни от тук ходят в Сф,аз знам за Токуда,но къде се намира за съжаление не мога да ти кажа.Там ще могат да диагностицират ранна бременност както е при теб.Дано др момичета те насочат по-добре от мен :goodluck:
Госката стига си се шашкала,спокойно мила,доколкото прочетох дуфастона стимулира О,1-2дена преди да настъпи така че взимай ову-тестове,мери t,а ако те е още шубе върви и на д-р да си по-спокойна :goodluck: :bighug:
Слънчев ден на всички!  :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #242 -: Май 10, 2009, 14:48:07 pm »
Здравейте душици :D
Гледам страхотно слънчево настроение виетае тук :D Браво,само в тоя дух :wink:
Аз напоследък много,много не пиша ама и няма с какво да се похваля :? иначе ви следя кой на къде е :D

Много ловни успехи  :D и много целувки на Вилито,Песничко,Вив,Луцката(споко ей!!!),Надето,Дениска,Принстънчето,Зиз,Снежко,Аниз,Радостинка,Маринка,Джина(стискам палци :D)Гарджето и всички които пропускам :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Май 10, 2009, 15:03:53 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #243 -: Май 10, 2009, 18:40:11 pm »
Бон джорно, сладурки  :lol: !!!
Много ми липсвахте, но вече съм тук и ще наваксам  :wink:
Първо честито на Луцка, мнооооого леки 9 месеца и успешен финал!!!  :D

Ние снощи късно се върнахме и днес нещо не съм много във форма да разказвам и за това утре  :D

Приятен ден от мен

Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #244 -: Май 10, 2009, 18:44:54 pm »
 
 За малко отскок молички ,че голяма тишина тука.
<a href="http://www.coyotesice.com/images/iceden/chillybean/menu/big/frappe_mocha.jpg" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.coyotesice.com/images/iceden/chillybean/menu/big/frappe_mocha.jpg</a>
« Последна редакция: Май 10, 2009, 18:47:20 pm от goskata »
 
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #245 -: Май 10, 2009, 18:57:08 pm »
Ей, Надеж появи се бе ... Затъжихме се за теб. Хайде почивай и утре с нови сили да наваксаш с темичката, която за кадемче ще ни пусне Лукреция :)
 Госката, мерси мила за фрапето - каква сметана има само, а как ми "намига-а-а", ама няма да ям и пия повече. Днес - лека диетка. Хайде да идват дините, че така се затъжих за тях. Омръзна ми зимното меню, така да се каже :)
 А, как съм гладна ... Иде ми да изям масата :) , но съм си казала "Днес - диетка и толкоз !!! "
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #246 -: Май 10, 2009, 19:15:13 pm »
Здравейте мацки завърнахме се от барбекюто !
Страхотно беше много заленина много красота ....и много мезетааа и бирааа
Ето ви някоя гледка
[/url]
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #247 -: Май 10, 2009, 20:51:27 pm »
Днес всички почиват активно :wink:
И аз така направих. Сутринта с милото ходихме да бягаме, решили сме да отслабваме, е той има какво да сваля, а аз на едни две килца няма да им се расърдя - че от тези хормони и разни други хапчета, противозачатъчни малко понапълнях :x ама сега ще ги оправя аз тях :lol: и от там цял ден се излежаваме пред ТВ.
Хайде лека вечер, че утре пак работа ни чака.
Джинка стискам ти палци, малко остана  :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #248 -: Май 10, 2009, 20:52:54 pm »
Виви,страхотни снимки мила,природата е чудна,и сигурно сте си изкарали страхотно :D
Гошка,страхотно фрапе,много обичам,благодаря ти :D
Гардже ,Радостинка:hug2:
Фиби,как си мило,липсваш миии :cuddle:
С най-голямо нетърпение очаквам Луцката да пусне новата седмична,за да се запиша,защото вярвам с цялата си душа че ще бъде много успешна и пълна само с положителни тестчета!


ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ СПОКОЙНА ВЕЧЕР!

*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #249 -: Май 10, 2009, 22:23:04 pm »
Аууу  Джинка каква романтика лее тази картина !!!!
Ей сега с милото пускаме един филм и се гушкаме в кревата!
Джина и аз вярвам че ти ще си ни първата бременелка другата седмица !
Представям си какъв трепет те е обзел!
Но малко остана!
Лека вечер милички!
« Последна редакция: Май 10, 2009, 22:27:01 pm от viviq »
[/url]
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #250 -: Май 10, 2009, 23:02:31 pm »
Здравейте сладки мои  :D
Не съм влизала от Петък и едвам смогнах да ви изчета  :wink: Аз бях затънала в работа и не можех да ви наглеждам, а вечерта мъжо окупирваше компютъра и мисията ставаше невъзможна направо  :lol: А тези почивни дни бяхме с брата на милото и жена му- ходихме малк на село на агънце, а днес направихме една дълга дълга разходка из Морската градина, по центъра и накрая в МОЛ-а и вече съм тотално разглобена  :D
radosttinka браво за хубавите новини, стискам палци тази инсеминация да ти е първа и последна.
dgina миличка браво за търпението ако устискаш и до сряда ти ще си нашият герой- дано тогава да видиш две хубави тлъсти черти на теста.
viviq   стиснала съм палците за твоето изследване- ще чакаме резултата с нетърпение.
lucrecia според мен чертата не е толкова ярка, защото закъснението е малко. Повече от сигурна съм, че след 2-3 дни чертичката ще е още по -тъмна и всичко ще е наред  :D
Милички гушкам ви всички и ви пожелавам страхотна вечер  :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #251 -: Май 10, 2009, 23:16:12 pm »
Ей, Веселушко - точно се чудех къде се покри, че никаква те няма ... Даже си мислех, че палците ми са проработили за нашата договорка - Знаеш си я , нали ?
 Хубавичко да се наспите всички, че утре почва дългата работна седмица и петела ще кукурига рано да ни буди , но ние сме героини и няма някакви си 6 дена да ни се опънат,я ...
Лека вечер, а след малко и лека нощ !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #252 -: Май 10, 2009, 23:33:22 pm »
Хей,добър вечер.И ние днес изкарахме страхотно сред природата,ама още не съм качила снимките в комп.,ама нашата скара изглеждаше като на Вивия,само езеро нямаше,бяхме само в гора.Абе супер си беше-федербал,топка,карти,супер си отпочинахме.Сега моя се излежава,пък аз си викам да мина да ви пожелая лека вечер,то вече даже на лека нощ отива.Айде до утре в темата на Лукреция.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #253 -: Май 11, 2009, 00:00:08 am »
Виви страхотно барбекю, Маринка и твоите снимки очаквам да видя! Предполагам, че и вие сте си изкарали страхотно!
Джинка-оригинална както винаги разкрасяваш вечерта ни-страхотна си!
Аз ходих до Дряновския и наистина запалих една свещичка за всички ви! Надявам се новата темичка на Луци да донесе много късмет, хайде лека вечер и от мен милички! :bighug: