0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Ако темата не е за тук моля да бъде преместена.
Заглавието също трудно формулирах, накратко защо- не знам има ли влияние стимулацията от опита ми инвитро, психическото състояние или каквато и да е друга причина, но по главата ми излезнаха бели плюски. не знам дали е тип пърхот или себорея, както дали е от боя за коса, но не се махат лесно.
не знам какъв специалист да посетя, затова разчитам на помощ и координати.
нямам сърбеж, което е добре, но се притеснявам, че са точно отпред близо до челото и не желая да се разпространяват навсякъде. стана объркано, но и аз не искам безцелно лечение.
благодаря за вниманието.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Защо не посетищ личния си лекар ? Така хем ще си издействаш направление за специалист, хем ще те насочи много по-правилно от нас за какъв специалист си. Предполагам, че ще знае добре за какво иде реч. Иначе да не би да си сменила шампоана, който ползваш ? Защото има такива, които са силни и не всяка кожа ги понася.
 Спокойно, според мен с някакъв омекотяващ крем - нещата ще отшумят. Успех !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
garga , благодаря за включването. за направление няма проблем, въпроса ми е, че не знам къде да се насоча, пък те личните все знаят, а аз не искам да си губя времето, а искам точно и правилно лечение. съгласна съм и на платен прием, все пак става въпрос за главата и косата ми. :?
никога не отстъпвай на принципите си!