0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Ето и новата тема за месец април.

Април
03.04.1991   Ж.Л.Б.   М   ultra - ИНПР - изпратен
03.04.1997   Р.И.К.   Ж   Misi - изпратен
08.04.1991   Х.Й.Д.   М   zvezda03 - изпратен
08.04.1992   З.В.Д.   М   ultra - изпратен
09.04.2001   З.Ю.М.   Ж   jam - изпратен
11.04.1997   Н.А.В.   М   Wildberry - изпратен
11.04.2000   Й.Р.Ц.   Ж   Nina - изпратен
16.04.1991   А.К.К.   М   Wildberry - ИНПР - изпратен
24.04.1993   К.Д.К.   М   Wildberry  - изпратен
28.04.1987   Н.Д.Д.   М   Wildberry - ИНПР - изпратен
30.04.1994   Т.П.И.   М   klio - ИНПР - изпратен



Моля всеки да изпраща подаръка така, че да пристига 1-2 дни преди рождения ден на детето.

Подходящи подаръци: фотоалбум, дреха, обувки, бельо, плюшена играчка, пъзел, конструктур, книга, козметика, аксесоари.

Адресът е:

гр. Роман 3130
ул. "Христо Ботев" 60
ДДЛРГ "Н.Й. Вапцаров"
г-жа Ивет Симеонова

Вътре в пратката напишете, че става дума за инициативата "Рожденик" на Сдружение "Зачатие", както и за кое детенце става въпрос - трите му имена и рождената дата.
« Последна редакция: Април 21, 2009, 22:38:21 pm от Lisko »
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #1 -: Март 20, 2009, 19:14:01 pm »
ще помоля да ми изпратите отново инфо за моите дечица, предполагам, че размерите са актуализирани от миналата година.
искам и първите им имена, моля :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #2 -: Март 20, 2009, 21:22:30 pm »
ще помоля да ми изпратите отново инфо за моите дечица, предполагам, че размерите са актуализирани от миналата година.
искам и първите им имена, моля :wink:

Ани, изпращам ти на лични (ако вече не си ги получила де) имената на дечицата ти, но за съжаление аз имам само стария списък. Ще се чуя с Цвети да видя дали г-жа Симеонова е изпратила актуализираната информация.
*
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #3 -: Март 22, 2009, 01:18:19 am »
Пете, нямам нова информация - утре ще ти пиша на лични да се уточним за някои неща. Но децата на Ултра са от "старите", само трябва да актуализираме малко по наше усмотрение номерацията дрехи/обувки.
*
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #4 -: Март 22, 2009, 15:16:00 pm »
Цвети, като има списък предлагам срещу всяко дете в закованата тема да сложим размерите на дрехи и обувки, за да не се питаме постоянно :wink:
*

    Aubergine

Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #5 -: Март 26, 2009, 17:26:02 pm »
Не мога да вляза със стария ник.
Цитат
Моля всеки да изпраща подаръка така, че да пристига 1-2 дни преди рождения ден на детето.
Признавам си, че малко ще се затрудня 4 пъти да ходя до куриерската фирма, може ли ако не наведнъж, поне на два пъти да изпратя подаръците?
Ако не е удачно, ще се постарая, разбира се.

И ако може и на мен актуални данни.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #6 -: Март 26, 2009, 17:32:42 pm »
Не мога да вляза със стария ник.
Цитат
Моля всеки да изпраща подаръка така, че да пристига 1-2 дни преди рождения ден на детето.
Признавам си, че малко ще се затрудня 4 пъти да ходя до куриерската фирма, може ли ако не наведнъж, поне на два пъти да изпратя подаръците?
Ако не е удачно, ще се постарая, разбира се.

И ако може и на мен актуални данни.

Данните ги чакаме. Вчера съм изпратила списъка на директорката на дома.Цвети също. Г-жа Симеонова ми каза, че са имали проблеми с компютъра. Не ми беше удобно днес да я притеснявам отново , затова ще и звънна утре.
Относно подаръците за твоите деца, аз мисля, че няма пречка да ги изпратиш наведнъж, може и на 2 пъти:)
Момичета, веднага щом има нови данни ще ви ги изпратя.
Поздрави.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #7 -: Март 30, 2009, 15:14:47 pm »
Моя подарък е изпратен:

Блузка с качулка черна с бели цветя,
Бельо - на черно-бели цветя
Пола с прехлупване (става и за всякаква талия) – бяла с черни кантове,
Чанта – спортно-елегантна.

Имам снимка само на чантата:
*
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #8 -: Март 31, 2009, 20:41:35 pm »
Момичета, разбира се, че няма никакъв проблем да си изпратите подаръците - в случай, че са за повече деца, дори и на един път. От Дома ще бъдат много по-малко затруднени да ги съхраняват, докато дойдат съответните рождени дни, отколкото ние да се разхождаме по няколко пъти за изпращането им поотделно.
Не е проблем и да се сложат в един колет/пакет/кашон и т.н., просто вътре всеки отделен подарък да е сложен в отделна торбичка и изрично упоменат за кого е.
Аз точно така изпращам - опаковам ги поединично, надписвам ги, после ги събирам в един общ пакет и изпращам една пратка.

Идеята на написаното да се стараем подаръците да стигат 1-2 дни преди рождения ден е в това, когато настъпи рождения ден, подаръкът да е вече там. Дали ще е изпратен и пристигнал 2, 5, 10 дена преди това - важното е да не е по-късно :wink:
Ако искате да редактираме малко текста и доуточним, защото не за първи път някой се подвежда и се хваща за тези точно 1-2 дена преди р.д.
« Последна редакция: Март 31, 2009, 20:44:49 pm от tzvetenze »
*

    Aubergine

Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #9 -: Март 31, 2009, 21:27:31 pm »
Ами аз миналата година ги изпратих наведнъж, затова сега се зачудих.
Да не ме забравите за данните, че съм в ремонт и дори тези от миналата година не намирам. :)
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #10 -: Април 01, 2009, 13:41:03 pm »
Здравейте момичета,аз не си направих сметките както трябва :oops:Понеже съм след трансфер и гледам да пазя леглото.Мисля да пусна с куриер подаръка на моето момче на 6,04 а той по принцип е на 08,04.Надявам се да пристигне за 1 ден.
Някой пускал ли е с куриерска фирма?Дано да пристигне навреме :oops:
*
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #11 -: Април 01, 2009, 13:41:58 pm »
Пристигат за 1 ден.
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #12 -: Април 01, 2009, 13:43:41 pm »
Благодаря ти !Сега ми е малко по спокойно :D
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #13 -: Април 02, 2009, 21:04:39 pm »
Здравейте и от мен в темата.

Утре пращам подаръка за моето момиченце. Миналата година изпълних препоръките за подарък, но бяха предимно аксесоари, албум и играчка.
Тази година реших да не е същото, а нямам нови препоръки, затова взех:
Анцуг - комплект долно и горно. Блузка с дълъг ръкав, чорапки, все се комбинират нещата. Отделно още една блузка и някаква игра комбинирана за оцветяване, сглобяване и т.н., моливи, блокчета и книжка.

Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #14 -: Април 05, 2009, 19:55:28 pm »
Да се отчета и аз,понеже момчето е на 18г реших ,че ще се зарадва повече на дрешки.
Купих му много гъзарска блузка с дълъг ръкав,блузка с къс ръкав и автършейв на адидас.
Утре ги пускам по Спиди за 08,04 ще са там със сигурност.
п.п.притесняват ме единствено размерите дали съм улучила,съобразих се с тези които имах,но риска си съществува.Дано всичко да е точно.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #15 -: Април 07, 2009, 13:26:07 pm »
Моите подаръци ги пуснах миналата седмица. Единия с куриер, че оставаха 3 дни и ми беше притеснено. Другия по пощата.
И двете ми деца са големи, но едното е с ИНПР. За него взех комплект за рисуване със шаблони, картинки за оцветяване, фулмастри, боичи и т.н. Прибавих и два комлекта за сглобяване на пиратски кораб и пиратска стая :D
За другия рожденик взех една готина блуза с надпис MAFIA :lol: и козметичен комплект на Адидас - несесер, афтършейф, дезодорант и рол-он.
Естествено, надписах и картички :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Aubergine

Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #16 -: Април 08, 2009, 15:13:46 pm »
Пратих подаръците на първите ми две момчета, с Тип-Топ куриер, ще пристигнат в петък.
Купих им маратонки, фанелки и шоколади.
На другите две ще изпратя към 20-21.04.
« Последна редакция: Април 08, 2009, 15:15:36 pm от Aubergine »
*

    Aubergine

Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #17 -: Април 21, 2009, 12:22:40 pm »
Да се отчета, че изпратих подаръците и за другите две момченца.
*
Re: Рождени дни на децата от Роман - април
« Отговор #18 -: Април 21, 2009, 22:11:43 pm »
подаръкът е опакован,утре го изпращам с куриер. :D