0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Висок естрадиол - малко фуликули?
« Отговор #20 -: Март 24, 2006, 10:50:17 am »
Гостът сам аз - Лекси
*

    sara777

стоиности на Е2
« Отговор #21 -: Март 26, 2009, 12:59:54 pm »
 какви стоиности на Е2 са нормални при фолокули над 20мм преди  пунктиране
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Висок естрадиол - малко фуликули?
« Отговор #22 -: Март 30, 2009, 01:43:52 am »
За стимулиран цикъл ~200, за не стимулиран може и повече.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Висок естрадиол - малко фуликули?
« Отговор #23 -: Март 30, 2009, 19:43:21 pm »
Здрасти,

на мен и при стимулиран цикъл над 200 / яйцеклетка средно ми е бил естрадиола, но обикновено все вадят и 1 не толкова читава. В допълнение - един път ми е бил идеален, пък се оказа празен фоликул. Но общо взето, това е мерилото!


Да редактирам, след като подробно прочетох темата - случая, в който имах празен фоликул беше стимулиран точно с клостил. Принципно, Лекси, качеството на стимулацията се отразява на качеството на яйцеклетките. Истина е, че това може да се разбере само, когато тези яйцеклетки видят "бял свят" в паничката и хората имат възможност да ги погледнат.

Колко високо беше това ФСХ като ти го изследваха? Не ми се струва да отговаряш лошо с тия 10-тина фоликула (лош отговор имаме при по-малко от 5 фоликула и 4 яйцеклетки).

Поздрави и успех!
« Последна редакция: Март 30, 2009, 19:58:19 pm от cambozzola »
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.