0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #280 -: Април 05, 2009, 09:24:47 am »
Добро утро и от мен.
аз не съм на работа но с тази БТ  :lol:, така съм свикнала да ставам по едно и също време  :D
Вили мерси за кафенцето
и приятен работен ден
хубава неделя момичета  :P
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #281 -: Април 05, 2009, 10:15:54 am »
Добро утро.И аз не съм на работа,но се наспах рано -рано днес.Виленце,мерси за кафенцето и приятна работа ти желая,до колкото може да е приятно да работиш в Неделя де.
Останалите поспаланки,хайде де ставайте,какво е то туй ще си проспите почивния ден,хайде навън пак пече слънце,е студеничко е но до обяд ще е пак супер временце.Аз до към обяд ще съм тук и ще ви чакам да полафим.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #282 -: Април 05, 2009, 11:26:54 am »
Добро утро  :D
Вили мерси за кафенцето пийвам си.
Приятен,слънчев ден ви желая.
*
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #283 -: Април 05, 2009, 12:39:00 pm »
ДОБРО УТРООО!
Много ранобудни мацки бе :DТо и аз откога съм на крак,ама докато ушетам и чак сега сядам да компа за второ кафенце.Нали ще пийнете с мен :wink:


Айде и нещо да хапнем да се подкрепим :lol:

Момичета да ви споделя какво ми се случи снощи.Направо щях да умра от болки :(Като се почна с едно "изтръпване"на яйчниците,до след малко когато ми се схвана кръста и ме преряза я-ка и вече се бях сгънала на две от болка.Почти половин час бях в това положение.Чак след като вземах един Спазмалгон ме отпусна.Сега пак ги усещам напрегнати и ме пробожда от време на време,ама се трае.
На някой случвало ли му се е такова чудо?

Хубав ден на всички!
« Последна редакция: Април 05, 2009, 12:42:39 pm от dgina »
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #284 -: Април 05, 2009, 13:21:10 pm »
Здравейте момичета :)Пожелавам ви прекарасен и усмихнат ден.
Аз преживях доста през изминалите две седмици и нямах възможност да ви чета.Видях положителен тест за пръв път в живота си.За съжаление бременността беше извънматочна :( Оперираха ме и отстраиха едната тръба.Поне ми казаха,че на другата нищо и няма и че не би трябвало да е проблем да забременея.
Не мога да проумея как след три години опити трябваше да се случи това...А щяхме да сме толкова щастливи ако бебчето си беше където му е мястото...Сигурно така е трябвало да стане,но не разбирам защо.
Извинете че ви занимавам с проблемите си,но имам нужда да говоря за това,защото още не мога и да го проумея.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #285 -: Април 05, 2009, 13:35:04 pm »
Опа,dgina ,присъединявам се за второто кафенце.Аз да ти кажа след третата инсемин.имах такива жестоки болки,както ти ги описваш,ей тъй започнаха вечерта и на другия ден бяха по-слаби,мина ми с но шпа,ама аз и тогава друго не можех да пия де,бях 7 или 8 ден след инсе и силно се надявах да е имплантация,но уви не беше.Не знам на какво се дължеше не съм говорила с док.
rositka13,съжалявам за това което си преживяла,но важното е че другата тръба е наред.Дано скоро се възстановиш и този път да забременееш и бебчето да си е там където трябва.
Ние след малко ще идем да се поразтъпчем в морската градина,че тамън съм намила моичкия,хич не е по разходките,ей тъй цял ден може да зяпа филми,без да забележи как хубаво пече на вън.Ама сега се нави ,ще ходим.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #286 -: Април 05, 2009, 13:53:58 pm »
rositka13 съжалявам миличка дано това е последното препядствие пред вас и скоро да се похвалиш с положителни резултати  :hug2:
Аз днес правя пролетно почистване направо се скапах а още колко работа имам  osi_16
*
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #287 -: Април 05, 2009, 14:08:41 pm »
Маринка,приятна разходка :Dи благодаря че ми отговори на питането :D
Роситка,много съжалявам :(Важното е че все още имаш възможност да забременееш.Пожелавам ти го от сърце :hug2:
Дениска,и аз с това съм се захванала още от вчера,ама то няма край :?

Чакам да чуя и други мнения по моето питане :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #288 -: Април 05, 2009, 14:35:26 pm »
dgina и мен ме е боляло много силно,но в дните около Ову.нямам представа твоите болки от какво може да са.Дано са от нещо много хубаво  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Маринка приятна разходка.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #289 -: Април 05, 2009, 14:39:05 pm »
Благодаря ,пък вие много не се натоварвайте,малко по малко,то и без туй домакинската работа край няма.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #290 -: Април 05, 2009, 16:13:46 pm »
rositka13 , миличка, много съжалявам за това което се е случило  :( , пожелавам ти бързо възстановяване и скоро пак да видиш двете чертички и тогава бебчо да си е на местото  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

Ооо, Дениска, и ти ли, мила, яхна пролетната метла...??!!  :wink: Лека и спорна ти желая  :D

На Маринка приятна разходчица  :D

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #291 -: Април 05, 2009, 16:41:57 pm »
Роситка, съжалявам мила. Не губи кураж ! Следващия път, който ще е много, много скоро - всичко ще е наред !!!
Момичета, днес времето е май още по-хубаво от вчера...М-м-м замирисва ми на море. Поразходих се по плажа и се настроих за идващото лято. Маринка и ти предполагам натам си се насочила :)
Дениска, ти чистиш, а ? Ех, то и аз имам да чистя, но все отлагам.
Тази седмица мина без + тестче май ? Ама другата предполагам, ще е пълно !!! Аз този месец май и лова ще прескоча, ама какво да се прави ...
 И да знаете, че си чакам обещаното утрешно еротично кафенце  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Едно голямо гушшш на всички :  :bighug:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #292 -: Април 05, 2009, 17:14:24 pm »
Росииии :bighug: :grouphug: Не знам какво да ти кажа :balk_150: Щом  като са ти казали, че няма проблем за забременяване с другата тръба - това е много добре. Само остава да се надяваме в най-скоро време да ни зарадваш с вашите дългочакани  :bfp1:
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #293 -: Април 05, 2009, 20:28:25 pm »
Здравейте сладурки  :D Аз си пийвам от второто  кафенце, че следобяд нещо ми се приспа като ме понапече това хубаво слънчице  :D Ние бяхме на барбекю досега на къщата на баща ми и си помързелувахме на воля  8)
djinaи на мен понякога ми се е случвало да имам такива болки и като пия един Спазмалгон и ми е минавало, но и аз незнам на какво се дължат  :? Дано да ти мине и повече да не те боли  :hug2:
rositka13 съжалявам миличка, че е трябвало да преживееш това, но все пак щом имаш още 1 тръба и яйчник и са ти казали, че всичко с тях е добре ти пожелавам от сърце съвсем скоро да се сдобиеш с най-желаното - живо и здраво бебче  :bighug: yahoo_17
fibo благодаря ти миличка за пожеланията ама да видим- каквото сабя покаже това ще е  :wink: Ще видиш ти как следващия път ще се радваш на едно или две малки сладоледчета, а ние ще ти честитим тук  newsm06 :bighug:
Пожеалвам приятна разходка на разхождащите се, а на чистещите да свършват вече и да почиват, че утре сме пак на работа  officespace
И аз чакам утрешното кафенце с нетърпение и radostinka да разкаже как са изкарали на пикника  8) :D
Пожелавам ви страхотна вечер :)

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #294 -: Април 05, 2009, 22:25:02 pm »
Здравейте,ама тук май никаква активност е нямало днес,всички са се скатали.Аз се върнах от разходката,покрай плажа и въобще в морската градина живот кипи.Малко хладничко,че духаше ветрец ама пък хубаво се пошматкахме.Абе мноооооого майки и татковци с колички има и бременни колкото си щете,напълни ми се душата.Айде дано другата пролет и ние да сме сред бутащите колички,или пък татковците ще бутат количките пък ние до тях ще ядем пуканки ,ама че се размечтах.Е и аз бутах ама бебчето на наши приятели.Абе хубав ден беше,след разходката отидахме в майка ми да поиграем с нея и брат ми карти и вече сме си в къщи.Надявам се и вие сте си починали добре,а чистещите не са грабнали работата на акорд.Лека вечер от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #295 -: Април 05, 2009, 22:57:49 pm »
Хайде и от мене лека вечер.И от сега да ви пожелая спорна седмица ,че утре съм сутрината на работа и ще ви навестя чак следобяд. :D