0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #300 -: Март 29, 2009, 10:15:43 am »
Аз пих ,Радостинка,и хич не ми дойде  :lol:.Сега сериозно-първия път като пих си имах всичките ПМС,даже ми дойде на 20-тия ден още ги пиех,е друга е картинката длед втория път -чакам си още цикъл.Всъщност аз не мога по никакъв начин да ти помогна,че при мен само аномалии,като се наспят другите ще ти отговорят.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #301 -: Март 29, 2009, 10:25:36 am »
Благодаря ви много, ще видим и другите какво ще кажат :wink:
Маринка така се притеснявам да не стане и при мен някоя аномалия, то толкова хапове изгълтъх за има няма два месеца, не съм спраля да се чувствам странно, че незнам какво още може да се обърка. На всичкото отгоре ми се появи и страхотен апетит :x и сега да не взема да стана и сто кила от тези противозачатъчни :x . Най-добре се чувствам като не пия нищичко, ама пък тогава...ще имам бебче ама само на сън :wink:,тъй че без да споря ще си пия хапченцата :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #302 -: Март 29, 2009, 11:06:41 am »
Добро утро и от мен!
Искам да ви почерпя, защото братовчедка ми, на която бях кума на сватбата, днес сутринта роди момченце. Да й е живо и здраво!!!
           
« Последна редакция: Март 29, 2009, 11:11:10 am от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #303 -: Март 29, 2009, 11:35:29 am »
Да е жимо и здраво детенцето на братовчедка ти,Малко дяволче.
Радостинка,в общи линии и аз така правя,пия си каквото ми кажат докторите и не мрънкам.Сега с тия хапчета за предизвикв.на цикъл,то не бяхо преди това уринни тестове,не бяха кръвни,ами док.ми каза че е почти сигурно че не съм бременна,но не е невъзможно и да съм,а преди да започна да ги пия трябваше на сто процента да сме сигурни,че не съм.Офлянквах се два дни ама ги почнах.Направо ми писна и на мен от хапове,особенно тия противозач.хич не ми се пият,все се надявам че може да стане по нормален начин,пък като пия противозач.......абе гадост.Правя каквото трябва пък надявам се и резултата да не закъснее.Сега като ми дойде М пак мятам противозач.и се надявам тоя път всичко да е наред.А колкото до апетита на мен не ми действат така,или просто тъй съм се настроила де,защото все се ограничавам от към храна и може би е до нагласа.
Айде пак ферман сътворих.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #304 -: Март 29, 2009, 11:45:19 am »
Добро утро! Днес и аз съм нещо доста ранобудна...
Дяволче, да е жива и здрава малката принцеса!
Радост, аз съм пила противозачатачъни и съм нямала абсолютно никакви аномалии в МЦ! Разбира се, преди да ми дойде си имах нормални ПМС, но нищо друго! Нито апетита ми се е повишавал, нито пък съм се окосмявала... Даже мога да кажа, че докато ги пиех, лицето ми беше чисто като... бебешко дупе! Принципно ми идваше 1-2 след като изпиех последното хапче и МЦ беше с нормална продължителност - 3 до 5 дни. Стискам палци и при теб да няма станични ефекти!
Хубав ден на всички, ако и днес да не се очертава толкова слънчево, колкото вчера!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #305 -: Март 29, 2009, 12:16:48 pm »
Добро утро и от мен.
Малко дяволче да ти жив и здрав племеника.
Радостинка аз веднъж съм пила Регулон и все ми кървеше докато не го спрях и ми ставаше лошо.
Пожелавам ви приятен неделен ден.
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #306 -: Март 29, 2009, 13:21:02 pm »
ДОБРО УТРО МАЦКИ!

Малко дяволче,да ти е жив и здрав племенника!

Радостинка,аз докато пиех Регулон съм нямала проблеми и ми идваше винаги на 28 дни,като ми вървеше доста слабо от обикновенно.Но съм си имала всички признаци като при нормален цикъл,с ПМС и всичко.. :D
Маринка,за съжаление Пимпа няма от няколко дни интернет и не се знае кога ще има :(Така че ,ако може някоя друга бременелка да пусне новата седмична. :wink:
Пожелавам на всички весел и усмихнат неделен следобед!
« Последна редакция: Март 29, 2009, 13:27:12 pm от dgina »
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #307 -: Март 29, 2009, 14:17:14 pm »
Здравейте !
Няма да ви казвам добро утро макар че сега ставам много добре поспах !
Чувствам се страхотно с пролетно настроение и обнадеждена !
Сега дръпвам кафенцето и отиваме с милото на разходка в гората!
Лек ден на всички!
[/url]
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #308 -: Март 29, 2009, 17:58:46 pm »
Здравейте момичета. Искам да ви попитам, във всяка поликлиника ли могат да ми пуснат кръвен тест за бременност? Извинете ме за невежеството  :oops:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #309 -: Март 29, 2009, 18:03:53 pm »
Здравейте момичета. Искам да ви попитам, във всяка поликлиника ли могат да ми пуснат кръвен тест за бременност? Извинете ме за невежеството  :oops:
Само в лаборатория и незнам дали във всяка.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #310 -: Март 29, 2009, 20:31:51 pm »
Здравейте и от мен! Прекрасна почивка си направихме с милото-замъкнахме се чак във Велинград, починахме си мноооооого яко имах нужда от нещо такова и сега съм толкова въодушевена, че направо нямам спирачки!!!! Пожелавам и на вас само приятни емоции и хубави преживявания! Целувам ви всички и успех през новата седмица.......