0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #280 -: Март 22, 2009, 20:44:52 pm »
 Тук съм милички :Dнай редовно ви чета.Ще пусна новата седмична теничка,ще е голяма чест за мен :flower:
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #281 -: Март 22, 2009, 21:25:11 pm »
Лелее,тези вкуснотийки направо ме побъркаха  osi_12 Сега ще ме пратите за цяла вечер в кухнята  :lol:
Ифи,аз не мога да ти дам мнение дали се променя цикъла при бебеправенето,защото аз бях на лекарства и ми беше като по часовник всеки месец :oops: По принцип не трябва да има каквито и да са промени,освен ако не се приемат хапченца,но понякога и стресът от постоянните питанки "Дали се е получило този месец?" си оказва влияние според мен ;)
Фибчоооо,нали си знаеш,че много те гушкам и ще има бой ако не си почиваш и мислиш само глупости ;)  osi_6 :bighug:
Песничке,много ти се радвам,миличка!Толкова много позитивни мисли са се събрали в теб и е правят невероятно слънчев човек-като цветенцата,които беше пратила  :bighug: Гушкам те много! :bighug:
На всички останали-Мартина,garga,Деничка и тези,които пропуснах  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :hug2:

Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #282 -: Март 22, 2009, 21:29:54 pm »
Хайде и другите момичета да споделят за цикъла си моооляяяя  :dontknow: явно има някаква промяна в повечето случаи  osi_1

При мен цикълът варира в много големи и различни граници всеки месец :balk_159: Като се почне от 15 до 32дни  osi_13  Имало е и случай лятото го нямаше 56дни. Та отидох на лекар и ми изписа да пия Дуфастон. Преди ми вървеше по 4-5 дни, сега след разните му хапчета е по-обилен и стига до 7дни. За овулация и дума не може да става да е някаква точна дата. Търсиме я с тестове или на фоликуметрия.  :?  :balk_138:
 
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #283 -: Март 22, 2009, 21:34:42 pm »
Ифи, аз мисля така както ти е казала Пламито. Цикъла ти най-вероятно се влияе от стреса по очакването да забременееш. Моя поне не се е променил, но мисля че някъде в бг-мама имаше коментирана тема, че на много момичета им се променя дължината на МЦ. Аз мисля, че не би трябвало да има повод за това.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #284 -: Март 22, 2009, 21:36:53 pm »
И моят цикъл откакто се помня не е редовен.Дано се нормализира след като рода едно или две сладки съкровища.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #285 -: Март 22, 2009, 21:38:48 pm »
...
В Пловдивския край не само че има сняг,ами вече почна да се стопява леко.
...
И при нас същата работа! Самодето си правеше труда да трупа! Сега пак киша една седмица! Пфу! Да му се не види!

...
п.п.Соф,скоро няма ли да пътувате(ама по магистралата,не през Поповица).
Мацка, пътувам доста по-често отколкото ми се иска, но винаги я караме през Поповица! Трябва мъжо да изнудя някой път след разхдка из Старозагорския МОЛ, да тръгнем и към Пловдивския, и така май ще стане да минем покрай тебе!

Пимпа77, тея двечките са супер сладки! Искам ги и двете!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #286 -: Март 22, 2009, 21:42:51 pm »
Марина, аз мнооого със закъснение, но все пак-баба ги прави със нарязани и увити капа4ки за буркани.Аз не мога osi_6 ама ги хапвам добре!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #287 -: Март 22, 2009, 21:43:32 pm »
Соф, аз съм върла фенка на МОЛ-овете и мога да ти кажа, че от всички които съм обиколоила ( само на Пловдивския още не съм била ), най- ми хареса този в Ст. Загора. Така, че не го пропускай :) Има много магазини за дрехи, не е като някои които са пълни с магазини за техника, джи ес еми и мебели. То пак зависи за какво се оглеждаш де :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #288 -: Март 22, 2009, 21:51:05 pm »
Ей,ма много сте изписали :DАз като си мисля ,че днес ще е пусто тук и не съм влизала.То софри,то чудеса.... :D
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #289 -: Март 22, 2009, 22:08:07 pm »
Ей големи вкусотии сте спретнали днес :D.
Деница,продължавам да стискам палци,няма ли да правиш скоро тестче ?
Вили,Викс,Боб,Биб,Светле,Парси,Деска,Адашке :balk_21:,как сте банда? :D
Успех на всички .
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #290 -: Март 22, 2009, 22:14:50 pm »
Ехооо,аз цял ден лежкуня...пробвам се да шавна от време на време ама ме строяват,пък тука времето - приказкаааа....
Офф и съм разтворила широко и се радвам на птичките,пък има едно дърво точно пред прозореца и те накацали,сякаш да ми правят компания :D

Сега и аз да споделя,за цикъла - моя не се промени когато започнахме опитите,но когато започнах новата си работа - да,стана мазало :(,даже и О нямах като хората....
и това ме навежда на мисълта,че е от стреса,даже съм доста сигурна!!Пламчо е права!!

Да си кажа и аз за фунийките - майка ми е спец :wink: Да фунийките се правят от твърдо фолио,а тестото се разточва на тънко,нарязва се на средно широки лентички и се увива като леееко се застъпват :D
Пък аз кви меденки си бях забъркала с пълнеж от орехов крем и как си ги изплюсках самаааа :oops:
Айде душки,лека вечер
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #291 -: Март 22, 2009, 23:43:01 pm »
Гарже, миличка, Старозагорския МОЛ вече ми е доста присърце! Там съм почти всяка неделя, ако ще и само за разходка и хапване да е! Пловдивския го отвориха в четвъртък и още не съм го посетила, но знам, че там магазините за дрешки и парцалки са повече! Ще имам повече инфо другата седмица като го разгледам!
Фибчо, ти хуууубаво се улежи - сега ти се е паднало! Никво мърдане! Прави си компания с птичките и гледай ТВ!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!