0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #40 -: Ноември 26, 2008, 08:34:11 am »
Познавам две момичета от Стара Загора, които са пациентки на д-р Владимиров. И двете са правили цветна снимка при д-р Кънев. Владимиров ги е признал и на двете и дори е попитал за името на доктора, защото били направени много добре.
Не знам дали това е чиста случайност и се случва веднъж на сто,но е факт.

8OБрей това истина ли е?
На мен ми прие всички изследвания. Сега ще доуточняваме проблемните(тези при които имам проблем).
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #41 -: Ноември 26, 2008, 10:39:01 am »
Познавам две момичета от Стара Загора, които са пациентки на д-р Владимиров. И двете са правили цветна снимка при д-р Кънев. Владимиров ги е признал и на двете и дори е попитал за името на доктора, защото били направени много добре.
Не знам дали това е чиста случайност и се случва веднъж на сто,но е факт.

8OБрей това истина ли е?

Разбира се, че е истина, да няма да правя реклама на Кънев  :balk_163:
Това са думи на момичетата, които са правили ЦС при него.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #42 -: Декември 03, 2008, 23:58:28 pm »
eterna, Повдигам специално темата заради теб- ето ти възможност за безплатна процедура http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32024.0
надявам се да сме ти достатъчно полезни с тази информация, за съжаление обаче, не мога да ти гарантирам, че едната процедура ще е за теб
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #43 -: Декември 04, 2008, 11:14:19 am »
Благодаря ти, mini . Ето, че мога да бъда активна. Вече изпратих материалче по темата. Относно безплатната процедура - няма значение дали ще е за мен или за друго момиче. Благодаря ви че я има!!! Защото нуждаещите са много!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #44 -: Март 03, 2009, 23:50:17 pm »
не правете цветни снмки при Кънев!!!!!!!!!аз правих такава при него - беше много болезнено, след това почти ме носиха до вкъщи, 3 дни ме болеше дори като дишах, на втория ден вдигнах и висока температура.. след като направи снимката доктора ми каза да отивам да ми махат тръбите защото не пропускали и аз се подготвих за оперативно лапаро - при д-р Даскалов в Медикус Алфа в Пловдив /вече не пестях пари за здравето си/.. няма да ви обяснявам колко бях щастлива когато се събудих и док каза че си имам 2 прекрасни пропускащи тръби /е едната с леки страствания но това се преживява/
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #45 -: Март 05, 2009, 22:47:37 pm »
не правете цветни снмки при Кънев!!!!!!!!!аз правих такава при него - беше много болезнено, след това почти ме носиха до вкъщи, 3 дни ме болеше дори като дишах, на втория ден вдигнах и висока температура.. след като направи снимката доктора ми каза да отивам да ми махат тръбите защото не пропускали и аз се подготвих за оперативно лапаро - при д-р Даскалов в Медикус Алфа в Пловдив /вече не пестях пари за здравето си/.. няма да ви обяснявам колко бях щастлива когато се събудих и док каза че си имам 2 прекрасни пропускащи тръби /е едната с леки страствания но това се преживява/
страствания!?...  имам предвид сраствания ...

искам да допълня, че инфекцията, която получих на 99% беше от лошата хигиена там - мятат на една табличка инструментите и ампулите /които сами си купувате/ и излизате на разходна на улицата до родилното, вярно че не е много път, ама ако духа вятър кърпичката с която е покрита табличката трудно се задържа.. та не знам какво е "хвърчало" из въздуха през онзи злополучен за мен ден, ама доста антибиотици изпих след това за да го изтрепя... а това, че апаратурата им хич я не бива  е съвем друга тема - още си пазя снимките, според които тръбите ми за нищо не стават...