0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро, момичета ...
Нямаше ме известно време, но сега пак съм на линия. Може да ме сложите в ловуващи :)
Лек ден на всички и по-малко работа :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добро утро на работещи и почиващи! Аз съм от първите  :x
От мен закуската има и плодове за диетуващите.
Виленце, виждам че е паднала температурата... гадно, но все пак ще си имаш нова кухня - успех! Пусни някоя снимчица после да я видиме :)
Айде лек ден на всички
Добро утро на всички! Дано времето се оправи и през пролетта щъркела да ни изненада! yahoo_17  stork-boy.
Хайде на кафе!  :coffee:
 
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Виле дано скоро стане чудото миличка.Честита нова кухня.
Кремони мерси за кафенцата супер са мале,мале  :coke:
Виксън и ти страшна закуска си ни спретнала  :balk_53:
Лек и хубав ден ви желая.
*
Надеж, чак сега видях поста ти от петък  :bighug: много се радвам и ти пожелавам stork-boy бързо да кацне при теб
cvetti - честито за хубавата новина и леки 9 месеца със успешен финал  :crossfingers: с теб ще бременеем заедно  :wink:
Ох аз ще кажа направо добър ден :D
Толкова се радвам, че форума се появи, дано да са оправили проблема и да не изчезне пак. Огромно благодаря на хората, които се грижат за техническата поддръжка :bighug:  :balk_81:
Аз сега да се оплача, че вчера нямах време да пиша. Ходих при личната и не ми даде направление за гинеколог. Още като се сетя и ме хващат бясове :x, ако съм искала да съм си била запазела час за Април :x да отида тогава при нея и да ми даде, защото сега не можела :x, а и тръгна да ми обяснява, че тази година ЗК не поемала цитонамзакта и чакали да излезе незнам си квоси да видат какво поема един преглед и разни такива и това след час и нещо чакане пред кабинета :x. Така се ядосах и излязах даже нямах желание да я доизслушам. Днес цял ден търся из нета инфо какво поема един преглед при генеколог с направление, но нещо не успях да намеря :oops:. Ако някой знае къде да проверя моля да сподели, че имам желание да отида и да се скарам ако ме е излъгала :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!