0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Едно въпросче от мен
« -: Март 28, 2005, 07:52:30 am »
От вчера съм се зачудила дали късата ЛУФ, би могла да доведе до извънматочна бременност? :oops:
Едно въпросче от мен
« Отговор #1 -: Март 28, 2005, 09:23:54 am »
Е, от къде ти хрумна пък това? Не виждам връзка въобще!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Едно въпросче от мен
« Отговор #2 -: Март 28, 2005, 11:29:26 am »
И аз мисля, че няма нищо общо, но не съм много компетентна.
Едно въпросче от мен
« Отговор #3 -: Март 28, 2005, 12:37:52 pm »
Късата лутеална фаза едва ли може да доведе до извънматочна бременност, това значи че ендуметриума се излющтва преди яйцеклетката да е готова да се закрепи за него и т.н. това поне е по моя математически подход, влошената проходимост на тръбите или влошената подвижност на техните власинки би могла да е причина за такава бременност. Може би има и други причини но аз знам само толкова.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Едно въпросче от мен
« Отговор #4 -: Март 28, 2005, 14:36:53 pm »
Ами и според мен неможе, моята като е 15-16 дни (а по някога и повече :wink: ) хоп извънматочна. По принцип в повечето случаи неможе да се разбере, както Лунчо казва най-често това са изменения на тръбата, но при положение че няма такива, тогава вече започват предположенията.
Но и при теб, както и при мен са били две, така че аз засега се успокоявам с това.
Едно въпросче от мен
« Отговор #5 -: Март 28, 2005, 21:14:31 pm »
Цитат на: StefiZ
Ами и според мен неможе, моята като е 15-16 дни (а по някога и повече :wink: ) хоп извънматочна. По принцип в повечето случаи неможе да се разбере, както Лунчо казва най-често това са изменения на тръбата, но при положение че няма такива, тогава вече започват предположенията.
Но и при теб, както и при мен са били две, така че аз засега се успокоявам с това.

моята ЛУФ също беше14-16 дни преди операцията.
Сега епо-къса. Овулацията ми е към 19-21 ден, при 29-30 дневен цикъл.
И от тук започнах да се питам, какво се случва, когато няма време за имплантация.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Едно въпросче от мен
« Отговор #6 -: Март 28, 2005, 21:42:10 pm »
Когато няма време за имплантация не се имплантира, но вече е минало тръбите.
Едно въпросче от мен
« Отговор #7 -: Март 28, 2005, 22:10:31 pm »
искренно се надявам да е така
 :)
*

    Anonymous

Re: Едно въпросче от мен
« Отговор #8 -: Април 20, 2005, 14:04:03 pm »
Цитат на: Dideto
От вчера съм се зачудила дали късата ЛУФ, би могла да доведе до извънматочна бременност? :oops:
8O  :evil:  :?
кураж
Едно въпросче от мен
« Отговор #9 -: Април 20, 2005, 14:17:47 pm »
къса лутеална фаза значи че не до стига време оплодената яйцеклетка да стигне до развитие за захващане. За извън маточна беменност можеш да търсиш причината другъде, например не достига навреме до маточната кухина.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]