0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Изследвания след мисед
« Отговор #20 -: Септември 03, 2008, 10:33:26 am »
Съгласна съм с TINI78!
Re: Изследвания след мисед
« Отговор #21 -: Септември 05, 2008, 13:59:10 pm »
       Милички , здравейте отново! За съжаление моят цикъл още го няма и съм доста претиснена!!! Вече ще станат почти 2 месеца на 11.09!  :(
  Що се отнася до въпроса ви отговора ми е следния: Това което чух от доки след като устаови, че няма сърдечна дейност и е спряло развитието си беше: следващия път ще трябва да пие6 дуфастон до 4 месец!
  От там нататък след моите питания разбрах следното : Значи моето лечение беше проведено с препарата от декември 2007 до март 2008 , като искам да уточня , че аз сама спрях лекарството защото качих 10кг за този период и уговорката с доки беше за лечение за този период. След това дойде първия цикъл след като спрях лекарството и това беше после си забременях и това беше най прекрасно!

  Искам да уточня за да не се обърка някой. Моят Цикъл се нароши в следствие на стрес и качени кг. И последва ходенето по доктори!
  В момента съм на етап , че ще направя всичко възможно да си въстановя кг те за да подтикна работата на органите , защощо и вие знаете че ако започна пак с лекарства и хормони ще стане още по - тежко положението с кг те!!!
  Желая ви на всички от сърце много успехи и целувки и да си заформим нова темичка с сладки коремчета!  :D
Re: Изследвания след мисед
« Отговор #22 -: Ноември 25, 2008, 12:54:41 pm »
Момичета ,мили ,помогнете.Пуснах днес изследване за цитомегаловирус и вижте какви са резултатите:
Цитомегаловирус (IgG+IgM) *
 Профил Виж по-долу
 
 CMV IgM (Цитомегаловирус) POSITIVE ( + ) 0.794
 Index до 0.399 Neg.от 0.400-0.499 Grayzone над 0.500 Posit.
 
 CMV IgG (Цитомегаловирус) POSITIVE ( + ) 64.7
 AU/mL до 15.0
 
   
Виждам че нещата не са наред,какво следва?дали това е причината за абортите?как се лекува?а още не са ми известни и другите ,които съм пуснала :( какво ли ще има там..

*
Re: Изследвания след мисед
« Отговор #23 -: Ноември 25, 2008, 14:05:29 pm »
Leila, доколкото знам цитомегаловирус не се лекува .., защото бил нещо като херпесните вируси .., може би се предприема само някакво укрепване на имунитета и следене на антителата при следваща бременност ..; със сигурност знам че не е добре да имаш завишени IgM антитела по време на бременност ..

  тук има повече информация по въпроса ..

Re: Изследвания след мисед
« Отговор #24 -: Ноември 25, 2008, 14:10:20 pm »
g2l2 знам че не се лекува :balk_144:,но в никакъв случай не мога да го оставя така и ще трябва сега да търся добър имунолог или вирусолог,и идея си нямам към когомога да се обърна.Първо ,естественно ,ще се консултирам с личният си гинеколог,за да видя какво ще каже той..

*
Re: Изследвания след мисед
« Отговор #25 -: Ноември 25, 2008, 14:24:15 pm »
Leila, съжалявам за резултата ти :( .., но мисля че с помощта на някой специалист няма да е проблем да се справите с инфекцията ..
погледни и тук .., има някакви координати на лаборатория, в която може да се обадиш за повече информация ..

успех с преборването на гадния вирус ..  :bighug: