0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
д-р Ман4ев
« -: Септември 26, 2008, 20:53:15 pm »
Накой 4увал/ ходил ли е при него, 4овекът правил ин-витра в Тина Киркова?
Благодаря,
п.п. забравих да питам, той ли ги прави, или просто е в екипа  :oops:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: д-р Ман4ев
« Отговор #1 -: Септември 26, 2008, 23:28:45 pm »
Д-р Манчев прави ин-витро.Аз бях негова пациентка, но не останах доволна от него.
Re: д-р Ман4ев
« Отговор #2 -: Септември 27, 2008, 10:49:48 am »
Аз правих при него 2 неуспешни инсета. Бяха в частния му кабинет. Тогава това бяха първите ми стъпки в борбата за бебе и му имах сляпо доверие. Оказа се че обработката на материала се прави лично от него, без ембриолог без нужната техника / нямаше кой да чете тогава, а и му се доверявах сляпо......./ Та сега като имам база за сравнение НИКОГА не бих допуснала същата грешка.
Другото което много ме огорчи е че когато бях с мисед, и по стечение на обстоятелствата се оказа че той е дежурен в спешния кабинет в Тина Киркова даже не ме е и погледна, аз вече не му плащах лично на него и бях никоя....поредната.........
*
Re: д-р Ман4ев
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2008, 22:13:10 pm »
ММ, ужас, моми4ета, направо кошмарно зву4и, добре 4е реших да попитам тук, преди изобщо да се срещна с тоя....
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!