0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
i az imam problem s temperaturata
« -: Декември 20, 2004, 10:03:47 am »
napravih abort v kraia na septemvri  togava biah bremenna v kraia na 6mesec i nachaloto na 7mesec , praviha mi i kurtaj , i sled tova mnogo izsledvania spored koito sam dobre slava bogu , no neprekasnato ot togava na sam podarjam 37.2 temperatura , spodeliah i s dotorkata mi tova no tia ne otkri prichina , a az veche zapochvam da se pritesniavam .  Kakvo da pravia?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
i az imam problem s temperaturata
« Отговор #1 -: Декември 20, 2004, 10:11:49 am »
Живка, мъчно ми е за това, което си изживяла.
Не е добре да имаш температура. Кръвни изследвания прави ли си? Ако има някакъв възпалителен процес би трябвало да покаже.
Моля те, пиши на кирилица. Иначе как се чувстваш? В смисъл борда ли си, жизнена или изморена? Колко време мина от кюртажа? Имаше ли нормален цикъл оттогава?
*

    Anonymous

i az imam problem s temperaturata
« Отговор #2 -: Декември 20, 2004, 10:26:22 am »
Правиха ми изследвания зя хламиди, токсоплазмоза, пълна кръвна картина, стерилна урина, всичко беше наред. Менаха вече 3 месеца от неприятната случка, вече ходя на работа и се чувствам добре, но премеря ли си температурата все я има , а цикала си ми е редовен. Вече незнам да ходя ли пак на доктори и на какъв и въоще какво да правя.
*

    Живка

i az imam problem s temperaturata
« Отговор #3 -: Декември 20, 2004, 10:29:37 am »
Правиха ми изследвания зя хламиди, токсоплазмоза, пълна кръвна картина, стерилна урина, всичко беше наред. Менаха вече 3 месеца от неприятната случка, вече ходя на работа и се чувствам добре, но премеря ли си температурата все я има , а цикала си ми е редовен. Вече незнам да ходя ли пак на доктори и на какъв и въоще какво да правя.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
i az imam problem s temperaturata
« Отговор #4 -: Декември 20, 2004, 10:33:06 am »
Е, мисля че си направила каквото трябва. Може би няма основания за тревога в такъв случай. Може би на организма му е необходимо още малко време да се възтанови напълно. Успокой се. Постави си някакъв срок, например месец - два. Ако и след това имаш пак температура тогава пак ще се изследваш, но мисля, че нещата ще се нормализират. Чувала съм и за поддържане на температура на психична основа. Така че, почивай, разсейвай се. След колко време ти казаха, че може пак да опитваш?
i az imam problem s temperaturata
« Отговор #5 -: Декември 20, 2004, 10:35:34 am »
По кое време на цикъла мериш?
Матей - 1.04.2006 г
*
Живка
« Отговор #6 -: Декември 20, 2004, 10:41:41 am »
Казахами да се пазя поне 6 м. , надявам се че след това всичко ще е наред.
Температурата я меря почти всеки ден
*

    Starlet

i az imam problem s temperaturata
« Отговор #7 -: Декември 22, 2004, 22:12:51 pm »
Аз имах абсолютно същия проблем след извън маточна операция и кюретаж преди 2 години. Също правих всякакви изследвания които нищо не показаха но мога само да ти кажа че нещата минаха от само себе си. Дори си правих рентгенови снимки на дробовете и други изследвания да не би да има някакво друго заболяване, но уви всичко ми беше наред и след 3-4 месеца нещата се оправиха сами. Сега направих спонтанен аборт и имах отново кюретаж възникна абсолютно същия проблем. Може би наистина трябва повече спокойствие защото първия път го преживях доста тежко а и доста късно откриха извънматочната. След това като се поуспокоих нещата се оправиха.
*
за Starlet
« Отговор #8 -: Декември 23, 2004, 11:45:18 am »
Съжалявам за това което и ти си преживяла Starlet.
Надявам се да мне и следващия пат всичко да е както трябва
Пожелавам ти и на тебе успех и ти благодаря за отговора наистина ме успокои
*

    Starlet

i az imam problem s temperaturata
« Отговор #9 -: Декември 28, 2004, 01:30:31 am »
Аз също ти благодаря за милите и топли думи. Радвам се че намирам утеха тук и се надявам да мога да предложа такава на всички вас. Съжалявам за късният отговор но пътувам често и естествено често ме няма вкъщи. Желая весели празници и по-добра година най-вече по отношение на това да си имаме всички поне по едно бебче!