0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Маса от дърво
« -: Май 17, 2010, 12:23:08 pm »
стигнах до кухненска (трапезарна) маса и столове. с оглед на ограниченото пространство, трябва да се ориентираме към определени размери и към разгъваема маса (най-вероятно кръгла или елипса). ще ми се да е изцяло дървена, при това, не от чам.

като гледам, май ще трябва да се поръчва. някой може ли да ми препоръча производител на маси и столове от масивна дървесина? или магазин?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Маса от дърво
« Отговор #1 -: Май 17, 2010, 15:38:32 pm »
Нашата е правена в Трявна, дъбова е, с механизъм за повдигане, но в магазин я поръчахме. Знам, че и в Габрово и Троян правят. Но за съжаление в Бургас  :). Сигурно при вас ще по-голям избора и обикалянето, естествено :D. Имай предвид, че много често дървото доизсъхва в къщи, че се получават непредвидени разстояния и хлопа понякога, особено ако е с механизъм. Иначе внася много уют.
Re: Маса от дърво
« Отговор #2 -: Май 17, 2010, 20:02:52 pm »
Jam тази е нашата от магазин Явор я купихме и ние имаме проблем с пространството и тази ни пасна чудесно.Квадратна е  това е разгънатия и вариант.Много сме доволни, от масивно дърво е.Имай впредвид че мъжа ми е дърводелец и каза че никога няма да дочакам да ми направи такава подобна. :D

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Маса от дърво
« Отговор #3 -: Май 18, 2010, 00:25:03 am »
milenaeneva, красива изглежда, а и щом специалистът я е похвалил - чудесно.
от какъв материал е горният плот и какви са й размерите? колко души се побират около тази маса най-много?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Маса от дърво
« Отговор #4 -: Май 18, 2010, 11:12:35 am »
Нашата маса е правена в Троян. Според производителите е от бук, но дали е така не съм сигурна, не разбирам от това. Поръчахме я преди 3 години в магазин в София, намираше се на ъгъла Дондуков/Раковски, не знам дали съществува все още.
За мен беше важен механизма за разгъване, трябваше да събира много хора и да е лесен за използване.
Ето тук има подобна:
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=921&q=&catid=134&subcat=152&subsubcat=&show=
Re: Маса от дърво
« Отговор #5 -: Май 18, 2010, 12:28:31 pm »
Jam , масата е 90 на 90 .Шест души в разгънато положение си стоят спокойно но и повече сме сядали.Масата е от бук , доста е тежка , и отгоре е фурнирован МДФ.Ето снимка на нашата!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Маса от дърво
« Отговор #6 -: Май 18, 2010, 13:08:32 pm »
Милена, чудна е!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Маса от дърво
« Отговор #7 -: Май 18, 2010, 13:14:31 pm »
Малко извън темата... milenaeneva прекрасно жилище имате, много е стилно
Re: Маса от дърво
« Отговор #8 -: Май 18, 2010, 15:33:42 pm »
Благодаря ви !Много сте мили!Извинете за оф топика!