0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!Една приятелка е решила да прави ин витро при д-р Стефан Стефанов от клиниката в Плевен и искам да помоля, ако има момичета,които са правили ин витро при него да споделят мнения!Ще съм ви благодарна!
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #1 -: Април 28, 2009, 15:08:33 pm »
 Здравей,лично нямам наблюдения(аз съм при Емин) ,но познавам жени който са били при него и са доволни.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #2 -: Април 28, 2009, 16:02:03 pm »
Не е нужно да се пускат отделни теми за всеки един лекар от дадена клиника. Моля задавайте си въпросите в темата за клиниката в Плевен в конкретния случай.

*

    Руми.Павлова

Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #3 -: Юни 13, 2009, 17:56:33 pm »
Аз също търся мнение за д-р Стефанов от КИРМ-Плевен
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #4 -: Юни 18, 2009, 09:38:35 am »
Аз съм при д-р Стефанов и сега съм в подготовка за стартиране на инвитро. Впечатленията са ми повече от отлични- цялата схема, по която ще се извърши инвитрото ми е обяснена и предоставена, посещенията, които съм имала при него са винаги с точно спазен час, изключително отзивчив. Възвърна ми вярата, че ще успея и аз да сбъдна мечтата си да имам дете.
*
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #5 -: Септември 17, 2009, 09:58:28 am »
Някой нямя ли пресни впечатления?
*
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #6 -: Септември 17, 2009, 10:22:01 am »
Досега съм говорила с него само по тел или скайпа, така че не мога да кажа още нищо. Другата седмица стартирам при него с блокажа и ще споделям.
Иначе до момента - впечатленията са отлични - внимателен, винаги на линия при нужда от съвет и заинтересован от случая ми, но това е само първо впечатление... :D


*
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #7 -: Септември 17, 2009, 16:12:15 pm »
И аз общувам с него на Skype ,почти съм се навила да правя лапароскопия при него,но ми се иска да прочета още някое мнение.
*
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #8 -: Септември 20, 2010, 14:55:47 pm »
Здраейте момичета, доста е стара е темата, но наистина имам нужда от мненията ви относно д-р Стефанов в КИРМ Плевен. В събота беше първия ми преглед при него, допреди това общувахме само по скайп-назначи ни изследвания и в събота ги коментирахме, другия цикъл ми предстои цветна снимка и после ще коментираме инсеминация. Та въпроса ми е някой посещава ли го, какви са ви отзивите, имате ли процедури при него и с какъв край са, помогна ли ви като цяло?
Моля ви наистина ще съм ви много благодарна, ако споделите опита си с него.
*
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #9 -: Септември 20, 2010, 23:01:33 pm »
Женя, въпросът ти е по-скоро за тази тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28317.0
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2012, 18:44:01 pm »
Здравейте!Има ли жени, които са забременели след ин витро при д-р Стефанов от МЦ КИРМ Плевен, тъй като при мен и втория опит е неуспешен?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #11 -: Ноември 29, 2012, 19:30:47 pm »
Здравейте!Има ли жени, които са забременели след ин витро при д-р Стефанов от МЦ КИРМ Плевен, тъй като при мен и втория опит е неуспешен?
Има някои, но като цяло има какво да се желае от доктора и клиниката! Във форумите на бгмамма, сякаш е по-активна особено напоследък темичката за инвитро в Плевен  :P


*
Re: Мнения за д-р Стефан Стефанов от КИРМ Плевен
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2012, 19:38:47 pm »
Ето темата за КИРМ, ако искаш пиши и там:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28317.660