0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Болезнени венци и зъби
« -: Септември 19, 2008, 10:56:38 am »
Не видях такава тема до мемента и си позволих да питам.От снощи имам доста големи болки които усещам направо в цялата уста,целите винци ни ги усещам плюс остра болка в един зъб.В 26 г.с. съм не знам какво да правя може би с някаква отвара за успокоение - от лайка,смрадлика незнам вече.Ако някой е имал такйв проблем да сподели.Благодаря.
Re: Болезнени венци и зъби
« Отговор #1 -: Септември 19, 2008, 14:04:55 pm »
Не си видяла такава тема, защото попринцип тези болежки момичетата ги споледят в седмичната тема http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=29754.240

А конктретно за проблема - най-добре се консултирай със зъболекар. Недей да разчиташ на лайки и смрадлики.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Re: Болезнени венци и зъби
« Отговор #2 -: Септември 19, 2008, 14:12:32 pm »
Вземи си Елудрил. Мин. год. имах мн. възпалени венци и се оправих с него. Той е също и за авти и за възпалено гърло. Мн. е добър. Има го в апреките и струва около 8лв. Със сигурност ще ти помогне.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Болезнени венци и зъби
« Отговор #3 -: Септември 19, 2008, 14:46:31 pm »
Вземи си Елудрил. Мин. год. имах мн. възпалени венци и се оправих с него. Той е също и за авти и за възпалено гърло. Мн. е добър. Има го в апреките и струва около 8лв. Със сигурност ще ти помогне.

Не е добра идея да се взема от бременни и от малки деца. Все пак, това е лекарствен продукт, а не за обикновена профилактика. Не е установено, че е безопасна при бременност и кърмене. Също така е забранено прилагането и при малки деца.

Цитат
Pregnancy and Breastfeeding
Certain medicines should not be used during pregnancy or breastfeeding. However, other medicines may be safely used in pregnancy or breastfeeding providing the benefits to the mother outweigh the risks to the unborn baby. Always inform your doctor if you are pregnant or planning a pregnancy, before using any medicine.
The safety of this medicine during pregnancy and breastfeeding has not been established. Seek medical advice from your doctor.


saaa, най-добре се консултирай със стоматолог. Не вземай никакви лекарства, освен предписаните от лекар.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Болезнени венци и зъби
« Отговор #4 -: Септември 19, 2008, 17:30:48 pm »
Налага се среща със заболекар. Лично аз посещавах стоматолог по време на бременост.
За болезнени венци - паста за зъби Пародантакс /препоръчва се дори за бременни/.
*
Re: Болезнени венци и зъби
« Отговор #5 -: Септември 19, 2008, 18:18:29 pm »
На мен ми помага LAcalut Activ. Моят проблем е кървенето на венците, но с тази паста що-годе закрепвам положението.