0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Случвало ли се е на някого?
« -: Юли 21, 2008, 09:37:29 am »
Здравейте!
Вече трети ден ми закъснява,а тестовете са отрицателни!Всъщност,не точно!Втората черта се появява,но след часове,а пише,че тогава са невалидни.И на два стана така,но май не мога да им вярвам!Пуснах в подтемата графиката си за мнение,но да ви питам и тук,какво мислите?Дали все пак са верни?В крайна сметка,нали тестовете се основават на наличието на човешкия хормон?Ако го няма,защо после и втората черта ще се оцвети?
*
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #1 -: Юли 21, 2008, 10:03:26 am »
Защо не си пуснеш кръвен тест?
Уринните тестове с първа сутришна урина ли ги правиш?
*

    lawyer

Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #2 -: Юли 21, 2008, 10:20:47 am »
Защо не си пуснеш кръвен тест?
Уринните тестове с първа сутришна урина ли ги правиш?
най-добре кръвен при това положение...
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #3 -: Юли 21, 2008, 10:39:41 am »
Единият го направих сутринта с първата урина,а другият-привечер!
« Последна редакция: Юли 21, 2008, 11:16:52 am от zlatoni »
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #4 -: Юли 21, 2008, 16:34:25 pm »
Случвало  се е на много момичета уринен да покаже отрицателен при 2-3 дни закъснение, и после положителен при 5-6 дни например. И аз бих те посъветвала да пуснеш кръвен, или пък да направиш пак уринен след 3-4 дни.


Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #5 -: Юли 21, 2008, 21:02:17 pm »
   Аз мога само да напиша за моя опит-правила съм си три-четири пъти тестове,преди да забременея-въобще не ми се появяваше втора чертичка.След това спрях да си правя тестове,даже и след двуседмично закъснение,нямах желание да си правя тест,защото не исках да изпитам отново бездънно отчаяние,но все пак след като си го направих,втората черта се показа след около три минути.
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #6 -: Юли 22, 2008, 08:09:31 am »
Здравей, Златони!Както другите момичета са ти написали да би могло да се появи втора черта след толкова време.Не знам каква е причината,но при всички случаи, за да бъде наистина положителен теста той трябва да покаже втората черта до определеното време,посочено на листовката.Иначе като ти гледам графиката според моето скромно мнение бременност е възможно да има още повече ,че и ти закъснява,а и БТ е добра.Най-добре изчакай още 3-4 дни и повтори теста или ако имаш възможност пусни кръвен,защото има много случаи ,в които уринния тест отчита след 7-14 дни и след закъснение.Успех!И пиши за крайния резултат! :crossfingers: :bfp:
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #7 -: Юли 23, 2008, 17:25:49 pm »
Благодаря ви,момичета!
Засега положението си е същото-тестът тази сутрин пак беше отрицателен,но цикъл липсва!Ще чакам!
Да питам и тук-дали е възможно да съм забременяла към края и затова все още тестовете да не отчитат?
*
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #8 -: Юли 23, 2008, 17:38:13 pm »
Аз мисля ,че си нямала ову този месец и затова ти закъснява. Графиката е еднофазна и почти хоризонтална.. Дано не съм права! Нека по- опитните момичета се изкажат и те.. Успех!
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #9 -: Юли 23, 2008, 18:00:56 pm »
Aз съм правила уринен тест отчитал ми е отрицателно и след няколко часа се появява втора черна даже бях питала гинеколожката за това и тя ми каза че както пише на опаковката теста след 10мин каквото и да покаже е невалиден.Но най правилното решение разбира се е да направиш кръвен тест той както са ти казали момичетата е най верен.Пожелавам ти успех дано наистина резултата е положителен.
*
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #10 -: Юли 23, 2008, 18:14:38 pm »
Аз също съм имала положителен тест след 10мин.,но после кръвния си каза думата при граници от 0 до 3 моя резултат беше 0.100.. Просто трябва да се спазва указанието на опаковката,не случайно е там..

Златони,почти всички тук са минали през това. Имаш подкрепата ни!
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #11 -: Юли 30, 2008, 11:29:23 am »
Благодаря на всички ви за подкрепата!Дойде ми на 26,с голямо закъснение.Преди това правих и кръвен-орицателен.Това е,следващият път,може би!Или пък...когато стане!
*
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #12 -: Юли 30, 2008, 12:26:13 pm »
Все някога ще стане,борбата ни е да е по- скоро.. Успех!
Re: Случвало ли се е на някого?
« Отговор #13 -: Юли 30, 2008, 13:13:21 pm »
 :(