0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

problem s napikavaneto
« -: Март 23, 2008, 14:49:36 pm »
molq ako nqkoi znae neshto da pomogne .imam golqm sin na 8 godini i noshno vreme se napikava .neznam s kakvo dago lekyvam .i dali ima nqkakuv lek .blagodarq vi predvaritelno.pishete mi ako znaeti neshto .
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: problem s napikavaneto
« Отговор #1 -: Март 23, 2008, 15:41:31 pm »
Все си мисля, че това не е проблем на сдружението.
Потърси детски уролог. Чувала съм, че в София са само в Пирогов - ония с подкупите
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: problem s napikavaneto
« Отговор #2 -: Март 23, 2008, 16:05:35 pm »
Първо трябва да се изключи органична причина за този проблем - доц. Бранков http://www.pedsurg.net/nachalo.htm и колегите му от секцията по детска хирургия в Пирогов са отличен избор. Нека не те притесняват единичните случаи на подкупи и други скандали в тази болница, както и грозното и манипулативно отразяване в медиите. Имат форум и отговарят коректно, можеш да ги попиташ - http://www.pedsurg.net/forum/.

Лично аз имам отличен опит с центрофеноксин при нощно напикаване, за съжаление препаратът отдавна спря да се внася у нас.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: problem s napikavaneto
« Отговор #3 -: Март 25, 2008, 23:18:44 pm »
BLAGODARQ VI NOGO ZA OTGOVORA 6TE POTURSQ VRUSKA S TOZI DOKTOR
*
Re: problem s napikavaneto
« Отговор #4 -: Август 05, 2008, 03:42:25 am »
molq ako nqkoi znae neshto da pomogne .imam golqm sin na 8 godini i noshno vreme se napikava .neznam s kakvo dago lekyvam .i dali ima nqkakuv lek .blagodarq vi predvaritelno.pishete mi ako znaeti neshto .

Не трябва да има укор, обвинения, и досада при сменяне на чаршафи посред нощ.

Пробвай
desmopressin nasal spray
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: problem s napikavaneto
« Отговор #5 -: Август 05, 2008, 13:53:54 pm »
Дезмопресин и аналози са вече ЗАБРАНЕНИ за нощно напикаване (енуреза).
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.