0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Nisak progesteron?
« -: Юни 10, 2008, 20:18:20 pm »
Pi6a tazi tema za6toto sam stra6no ot4aqna.Problema mi e sledniqt na 17 sam i otkakto imam cikal ve4e 4 godini imam problem s cikala mi-idva kogato si isak.Hodih na lekar i se okaza nisak progesteron minalata godina be6e-o,2 koeto e mn nisko,4 meseca pih dufaston,sled tova nqma6e podobrenie pih orgametril i predniq mesec pih orgametril za6toto prednite lekarstva ne pomognaha,pravih si hormonalni izsledvaniq i progesterona be6e-0,9.Tozi mesec ginekolojkata mi kaza da ne piq ni6to i ve4e 6 dena mi zakasnqva,molq vi kajete kakvo da pravq kakvo da piq,ne sam dobre,ne isakm ve4e da piq lekarstva bez nikakav resultat,
Re: Nisak progesteron?
« Отговор #1 -: Юни 13, 2008, 07:43:34 am »
Pi6a tazi tema za6toto sam stra6no ot4aqna.Problema mi e sledniqt na 17 sam i otkakto imam cikal ve4e 4 godini imam problem s cikala mi-idva kogato si isak.Hodih na lekar i se okaza nisak progesteron minalata godina be6e-o,2 koeto e mn nisko,4 meseca pih dufaston,sled tova nqma6e podobrenie pih orgametril i predniq mesec pih orgametril za6toto prednite lekarstva ne pomognaha,pravih si hormonalni izsledvaniq i progesterona be6e-0,9.Tozi mesec ginekolojkata mi kaza da ne piq ni6to i ve4e 6 dena mi zakasnqva,molq vi kajete kakvo da pravq kakvo da piq,ne sam dobre,ne isakm ve4e da piq lekarstva bez nikakav resultat,

От модератора: пиши на кирилица или ползвай Кредор!!!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Nisak progesteron?
« Отговор #2 -: Юни 13, 2008, 09:31:54 am »
Андреа,на кой ден са ти изследвали прогестерона?в коя лаборатория?понякога стават грешки..само прогестерона ли не е ок?ако трябва консултирай се с друг лекар..във форума ще намериш много инфо за предпочитани лекари/повечето се занимават конкретно със стерилитет,но вярвам че ще намериш твоят лекар,който ще ти помогне/!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Nisak progesteron?
« Отговор #3 -: Юни 13, 2008, 20:06:47 pm »
izsledvaniqta sa napraveni na 21 den na cikala mi,ginekolojkata mi kaza 4e samo progesterona e nisak,nz ve4e kakvo da mislq i pravq