0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #20 -: Ноември 13, 2007, 13:52:27 pm »
Разбира се, че ще покажа снимки. За сега събитието е планирано на 29.12.2007 г. Дано да се справим. Няма да е нещо голямо - до 50 човека, повечето приятели. Няколко хорца, повече heavy metal.
Благодаря много за пожеланията и за идеите, които ми дадохте.
Отказвам се от панталон и туника.
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #21 -: Ноември 13, 2007, 13:55:54 pm »
TA, имаш нужда от някакви идеи, съвет, т.н. -- питай, да помагаме, за да не си натоварваш твърде много булчинската главица :)
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #22 -: Ноември 13, 2007, 20:03:15 pm »
Желая ти весело изкарване и ти завиждам за heavy metal-а.  :D  Сериозно.
ultra, че те 70 кг не са много, а и ти изглеждаш прекрасно в тази рокля.

*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #23 -: Ноември 13, 2007, 20:07:12 pm »
Няма да е нещо голямо - до 50 човека, повечето приятели. Няколко хорца, повече heavy metal.

еееех, от любимите ми сватби! :D
Прекрасна сватба ти желая!
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #24 -: Ноември 13, 2007, 20:51:56 pm »
Няма да е нещо голямо - до 50 човека, повечето приятели. Няколко хорца, повече heavy metal.
еееех, от любимите ми сватби! :D
Прекрасна сватба ти желая!

Еххеее, ТА... аз не знаех, че си от нашата банда... Весело изкарване и ... Heavy Metal forewer :rockon: :rockon: :rockon:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #25 -: Ноември 13, 2007, 21:54:53 pm »

нещо такова /ако не те притесняват ръцете/
или


в този сайт има доста идеи за големи размери ...
http://www.bigbeautifulbrides.co.uk/plus-size-wedding-dress-gallery.htm

важното е да подчертаеш "достойнствата" си  :wink: и да покриеш това, което считаш, че не е за показване  :D

Хубав сватбен ден и уверявам те, ще бъдеш най-хубавата булка  :D
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #26 -: Ноември 14, 2007, 16:03:38 pm »
Mmery, благодаря много! На фона на тези булки малко се поуспокоих. :lol: Този линк наистина дава доста идеи.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #27 -: Ноември 15, 2007, 12:44:57 pm »
Ех как обичам сватби :) Всички булки са хубави, ТА и ти също ще бъдеш красавица. За килцата - който трябва си ти е харесал такава, каквато си ;) Ще чакам снимките! Сигурна съм, че ще бъдещ много щастлива и от теб ще струи светлина :sunshine: Аз пък съм кльощава и без бюст и много се притеснявах как ще изглеждам. Но после, който е видял снимките, ми казва че съм била хубава - може и да им е неудобно да кажат друго  :lol:


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #28 -: Ноември 15, 2007, 13:50:42 pm »
ТА, не разбрах какво реши за Асеновград. Ако искаш да ти дам координатите на ателието в което аз си правих роклята. Докато си поръчвах моята имаше една гъркиня която определено беше доста по-едричка от теб. Измислиха нещо,  дооправиха го и стоеше наистина много добре. Ще се опитам да ти нарисувам каква е моята идея.

Виж какво успях да сътворя набърже. В бюста да е по тялото, с голямо деколте. От бюста надолу се разширява постепенно. И ръкавите до към лакътя права, а после рязко разширение. Аз лично съм фен на такива развисени ръкави.
« Последна редакция: Ноември 15, 2007, 14:27:05 pm от Pesheck »
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #29 -: Ноември 15, 2007, 20:59:42 pm »
Pesheck, модела е супер (супер художник си  :wink:). Ще ходя до Асеновград, но няма да е тази събота, че сме на концерт на HELLOWEEN в неделя и няма да пътувам към Пловдив. Предполагам, че на 1-ви декември ще отидем. Аз искам да реша за себе си какво точно ще търся, какво би ми стояло добре. Колкото до ръкавите - и аз така си ги представям :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #30 -: Ноември 16, 2007, 17:55:24 pm »
Моят съвет е да заложиш на рокля. Ти сама си видяла от линка на ммери какви страхотни модели има за пищни дами. Само имай предвид, че в Асеновград изобилства от магазини и ще ти трябва доста време за обиколки. За съжаление, обаче там всичко вече ушито е в два размера примерно и нито кльощавите нито закръглените могат да премерят нещо готово. Според мен си набележи модел и им кажи в магазина. Справят се добре. Успех и да знаеш, че ще бъдеш най-красивата булка на твоята сватба.

Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #31 -: Ноември 18, 2007, 22:00:21 pm »
ТА, в Асеновград шият по поръчка, така че няма начин да не ти измислят модел, който да ти стои супер. А ти ще бъдеш прекрасна булка :bighug:
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2007, 07:42:29 am »
Благодаря ви много, момичета!
Аз вече реших как ще съм облечена:
Рокля с ръкави от идеите на Pesheck, висока талия, като ще се разкроява надолу с дължина до средата на прасеца (както предложи Jam).
Цвят - малко се колебая между екрю и резидаво.
Миличкия ще е с риза от същия плат. За него малко се чудя за модела, защото искам да е без вратовръзка - някакъв  модел на риза - туника (мъжката мода ми е още по-тъмна).
Естествено, ако харесам нещо как ми стои и е с моя размер, може и да размисля.
Още веднъж БЛАГОДАРЯ!
« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 16:17:24 pm от TA »
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2007, 10:06:11 am »
Миличкия ще е с риза от същия плат. За него малко се чудя за модела, защото искам да е без вратовръзка - някакъв  модел на риза - туника (мъжката мода ми е още по-тъмна)
Много е модерно вече да се ходи без вратовръзка. Цялото лондонско Сити ходи така, а и нашите като ги гледам вече са се ориентирали  :D
Така че в който и магазин за по-скъпи ризи като попиташ за такива, които в момента се носят без вратовръзка ще ти покажат модел /якичката им е малко по-различна/
Успех и хубаво тържество!
*

    Емили

Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #34 -: Март 01, 2009, 22:23:26 pm »