0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Сушилня
« Отговор #60 -: Ноември 27, 2008, 17:18:52 pm »
ми нищо не слагам вътре, не съм и разбрала че трябва :?
дрънчат копчета и ципове, все пак е един барабан, който се върти. като суша само чаршафи няма грижи, ама все пак моята е в банята, а вратите ни са с хубаво гумено оплътнение и нищо не се чува, иначе си е шумничка вътре ако си. на Деси суша всички дрехи, те са 99% памучни, има само 2 анцунга поларени дето не ги пускам, че ме е страх да не излязат като за новородено :lol:
ми те функциите й са тези дето горе ти ги написах:
- 3 програми за памук - до пълно сухо, за доизсушаване, и за гладене
- 3 за синтетика - същите като за памук
- за обувки
- само вентилатор (каквото и да значи това)
- за вълна
- за финно
- само за гладене (и това не го знам)
отделно има и възможност да пуснеш сушене по минути - 30,40,60,80,120,180
- и отложен старт
-индикатор за резервоара
-звуков сигнал за край на сушенето

а разлика в цената нямаше, другите дето ги харесах пак бяха около тази цена- 30-40 лв., не мисля, че е заради цвета.
*
Re: Сушилня
« Отговор #61 -: Ноември 28, 2008, 12:18:58 pm »
има само 2 анцунга поларени дето не ги пускам, че ме е страх да не излязат като за новородено :lol:

е, пак ще ти влязат в употреба :lol:

хм, чета за оборотите на пералнята - вие по принцип на колко оборота най-често перете? нашата е с 1000оборота, но аз рядко пера на повече от 500-600 - веднъж само съм ползвала за едни памучни дрехи 1000тя оборота и ги извадих размъкнати като парцали...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Сушилня
« Отговор #62 -: Ноември 28, 2008, 17:51:53 pm »
Цвети, моята е до 1200, повечето програми са настроени на 800 и аз така ги ползвам, не съм забелязала да ги вади размъкнати.
Няколко пъти съм пускала и на 1200- доволно сухи ги изкарвам с функция изи айрън обаче  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Сушилня
« Отговор #63 -: Ноември 28, 2008, 18:10:25 pm »
хм, ми може и до пералня да е, нашата е НЕО...
и така аз съм останала с някакво впечатление, че високите обороти са нещо много лошо :wink:
« Последна редакция: Ноември 28, 2008, 18:48:40 pm от tzvetenze »
*
Re: Сушилня
« Отговор #64 -: Декември 10, 2008, 13:23:00 pm »
Зайо, з ще ти препоръчам тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025271.Нямам никакви оплакваня,освен ,че е ламя за тока, ама коя не е.Дрехите са много меки, ухаят превъзходно и не ги гладя.Е някои чисто памучни имат нужда, но е много по лесно!
*
Re: Сушилня
« Отговор #65 -: Декември 10, 2008, 13:29:25 pm »
Рита, звучи чудесно, само дето цената й е двойна, а и другите вършат същата работа :wink:
*
Re: Сушилня
« Отговор #66 -: Декември 10, 2008, 13:40:21 pm »
Стефи, тя цената е такава щот глади.Има го същия модел дет не глади и е около 700лв ако не се лъжа.Честно казно функцията за гладене я ползвам много рядко,примерно за сака палта, ризи и т.н.
Можеш наистина да сушиш всичко,нищо им няма на дрехите,екстра са си!пускала съм дори само по една блуза-за петнайсетина минути готова!
Re: Сушилня
« Отговор #67 -: Януари 16, 2009, 20:03:56 pm »
Момичета, моля за помощ! Купихме си сушилня Миеле. Обаче е от магазин, който продава техника с транспортни дефекти. Е, хубаво, по-ниска цена, обаче няма никакви упътвания как се работи с туй чудо. На всичкото отгоре е внесена от Холандия. Та много ще моля ако някой има и знае за модел Т4223С каквото и да е ще бъда благодарна!
*
Re: Сушилня
« Отговор #68 -: Януари 16, 2009, 22:20:09 pm »
Мари, пробвай да помолиш официалните вносители да ти съдействат. Нищо не губиш. Другият варият е да си го искаш от магазина, от който си я купила.
*
Re: Сушилня
« Отговор #69 -: Януари 17, 2009, 00:05:49 am »
или да потърсиш в нета по модел :wink:
Re: Сушилня
« Отговор #70 -: Януари 17, 2009, 20:59:57 pm »
или да потърсиш в нета по модел :wink:
Ееее, Стеф, ти пък ся, не съм толкоз тъпа бе душа. Първо чичо ти Гугъл попитах, ама и той заби нещо - даде ми много страници, но естествено без бг и англ. Та затова попитах.

Най-важното е, че благодарение на Миники, Мира много съм ти благодарна мила, имам превод на програмите и сега перем и сушим 3 дни нон стоп, да видим края на месеца сметката за тока как ще е :lol:
Re: Сушилня
« Отговор #71 -: Януари 18, 2009, 01:20:09 am »
или да потърсиш в нета по модел :wink:
Мира много съм ти благодарна мила

 :balk_21: със здраве да си сушиш :wink:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Сушилня
« Отговор #72 -: Януари 23, 2009, 15:23:09 pm »
Айде и аз да се включа в тая тема, за да не остана по-назад, че и без тва имам проблеми с моята сушилня :D. Нашата е индезит 2 в 1. Аз ли нещо не мога да разбера или не мога да пусна само сушилнята?В смисъл такъв, когато задам програмата за прането, задавам и тази за сушилнята. И ако случайно съм се заплеснала и забравя, трябва пак да го изпера 8O. Луда работа.Да не говорим, че прането /освен чаршафи и кърпи/ го вадя толкова измачкано, че после ми писва от гладене. Аз ли нещо не мога да се оправя или просто пералнята е смотана? А не е от ниските класове по принцип :ask: :laundry:
« Последна редакция: Януари 23, 2009, 15:29:46 pm от petia_l44 »
[/url]
Re: Сушилня
« Отговор #73 -: Май 11, 2009, 14:05:54 pm »
Айде и аз да се включа в тая тема, за да не остана по-назад, че и без тва имам проблеми с моята сушилня :D. Нашата е индезит 2 в 1. Аз ли нещо не мога да разбера или не мога да пусна само сушилнята?В смисъл такъв, когато задам програмата за прането, задавам и тази за сушилнята. И ако случайно съм се заплеснала и забравя, трябва пак да го изпера 8O. Луда работа.Да не говорим, че прането /освен чаршафи и кърпи/ го вадя толкова измачкано, че после ми писва от гладене. Аз ли нещо не мога да се оправя или просто пералнята е смотана? А не е от ниските класове по принцип :ask: :laundry:
Съгласна съм с Петя... и за мен няма смисъл от това 2 в 1 а и безмислено скъпа машинария. На мен ми писна от това и си купих един робот които едновременно суши и ми глади дрехите. Е да има леко неудобство че, се налага да слагам дрехите една по една на него... но все пак не ми се налага да простирам и да събирам дрехите от простора а и резултата е прекрасен. След като мине цикъла на сушене и гладене има и цикъл на колосване на материите а дрехите стоят така все едно съм ги взела от химическо и стоят като нови. Ето линк да видите как стават процесите - http://www.tubie.hit.bg/demo_1.html
Спорна седмица от мен!   :balk_48: :balk_602: