0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Предложение-банковата сметка да е на по-видно място.
« Отговор #20 -: Октомври 17, 2005, 16:17:39 pm »
Но сега му е врмето. Идва каря на годината. Като нищо някой бизнесмен или биснесуоман може да прояви финансови симпатии към нас
*

    Anonymous

Предложение-банковата сметка да е на по-видно място.
« Отговор #21 -: Януари 26, 2006, 14:53:57 pm »
Здравейте,
Аз съм от няколко дена регистрирана във форума и чета всичко, което има тук.Случайно попаднах и тук и разбрах, че се плаща членски внос.Ако задавам глупав въпрос се извинявам, но аз като не знам нещо си питам :?: И така, искам да внеса някъква сума за подпомагане на вашето сдружение и въпросът ми е, трябва ли да съм член и как става плащането.Разбрах, че е по банков път, но къде да открия това със плащанията и какъв е членския внос.Със съвети едва ли бих могла да помогна, но с каквото и да е друго съм насреща. :phone:
Предложение-банковата сметка да е на по-видно място.
« Отговор #22 -: Януари 26, 2006, 15:02:19 pm »
Горното съобщение е от мен. Просто забравих да се регистрирам, и ето ме сега с името си, не като Гост :sorry:
*
Предложение-банковата сметка да е на по-видно място.
« Отговор #23 -: Януари 26, 2006, 15:16:58 pm »
Членски внос се плаща ако си член на срдужение "Зачатие" - 40 лв. на година или 10 лв. на тримесечие. За целта трябва да си подадеш молба (има на началната страница в средата до големия рекламен банер, пише -членство) до председателя на сдружението. Иначе винаги можеш да преведеш сумата която искаш в банковата сметка като напишеш, че е дарение. :D Банковата сметка я има пак там :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Предложение-банковата сметка да е на по-видно място.
« Отговор #24 -: Януари 26, 2006, 15:20:24 pm »
здравей, beny!
самото ползване на сайта, овулационния календар, форумите и стаята за разговор е напълно свободно и безплатно.
членски внос плащат членовете на сдружение Зачатие, което има и много симпатизанти-нечленове - те също могат да го подпомагат.

ето тук можеш да прочетеш повече за сдружението
http://www.zachatie.com/modules.php?name=sdrujenie

а тук - как да станеш член и информация за банковите сметки на сдружението, по които могат да се правят и дарения:
http://www.zachatie.com/modules.php?name=chlenstvo

освен финансово, сдружението може да бъде подпомагано и чрез доброволна работа в най-различни форми.

благодаря ти за желанието да помогнеш!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Предложение-банковата сметка да е на по-видно място.
« Отговор #25 -: Януари 26, 2006, 17:21:54 pm »
Благодаря момичета за инфото :thankyousign: Да, намерих това за което ви питах. Ще се радвам, ако мога да бъда полезна с нещо  :grouphug: Поне засега разполагам с време, а желанието го имам винаги.