0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #100 -: Август 17, 2007, 23:15:34 pm »
Джамка, ние си поръчахме от една малка варненска фирма да ни направят от ПДЧ. Аз съм си доста доволна - каквото им нарисувах и обяснявах - такова ми направиха. Иначе имам приятели, които си поръчаха от Троян мебели - казаха, че работят добре, с качествени материали, вземат размери на мястото, изпълнението е много качествено и доставката е в срок.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #101 -: Август 20, 2007, 11:22:11 am »
Ух, аз ставам досадна вече  :oops: - ма ние имаме два гардероба от Икеа и съм от доволна по-
Естествено, пак е проблема с транспорта от Солун, но ние с нашта кола го домъкнахме втория - имаме Форд Мондео и с малък зор от страна на мъжа ми по преустройството на автомобила успяхме.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #102 -: Август 20, 2007, 18:22:09 pm »
Бори, то и моите мебели са от Икеа, че са супер, ама само в Германия. Да не говорим, че далеч по-евтини от всичко тук. Стига да има човек варианти за превоз - много по-добре е от там да си вземе.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #103 -: Август 21, 2007, 10:49:53 am »
Гане, ние и докато живяхме в щатите ползвахме Икеа, та и тука продължихме - наистина са много добър вариант...
*
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #104 -: Август 25, 2007, 15:03:35 pm »
Много пишете за тази ИКЕА. Ще взема да отида до Букурещ да видя какво има толкова...някой пазарил ли е от румънската ИКЕА?
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #105 -: Август 25, 2007, 18:56:56 pm »
Дайте идеи, линкове за кухненско озавеждане ,аз имам някой адреси ,но ми се струват малко ,искам нещо по естествено ,не кичозно,за да имам идея . :help1:
*
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #106 -: Август 25, 2007, 19:34:25 pm »
След много спорове с мъжкия :x, най-накрая си харесахме мивка :lol:

Дали има някой такава, че нещо ударихме на камък със сифона. Трябвало да бъде комбиниран. А искаме там да вържем пералня и миялна машина.
Моля ви помагайте  :(

*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #107 -: Август 26, 2007, 00:11:34 am »
И наща е подобна и имаме пералня и съдомиялна, всичко на един сифон. Един съвет от мен Ники, вземете си и кухенска мелачка за мивка идеално е, върши страхотна работа :wink:

*
Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #108 -: Август 26, 2007, 09:24:05 am »
И наща е подобна и имаме пералня и съдомиялна, всичко на един сифон.
А дали ще се сетите от къде купихте сифона? :wink:
За мелачките си права, но са скъпички :( Може би по-нататък :wink:

Re: Искам още съвети за обзавеждане ...
« Отговор #109 -: Август 29, 2008, 10:31:54 am »
И наща е подобна и имаме пералня и съдомиялна, всичко на един сифон.
А дали ще се сетите от къде купихте сифона? :wink:
За мелачките си права, но са скъпички :( Може би по-нататък :wink:
Здравейте
Реших да се включа и се надявам да съм полезна. Видях мивката, този модел го предлагат Евролукс и Пирамис (може и други, но с тези съм запозната). Не знам дали сте я купили вече, но ако не сте, препоръчвам на Пирамис. Фирмата е гръцка, произвеждат много качествени мивки и предлагат въпросния сифон, който е за два канала и съдомиялна/пералня. Само, че техните сифони са по-широки и не знам дали ще станат на друга марка мивка. Съвета ми е ако сте купили мивката измерете си отвора на сифона, намерете магазин, който предлага изделия на Пирамис и ако ви пасва си вземете от тях сифон. Със сигурност имат, че даже май беше и с преливник, но не съм много сигурна.

Успех с мивката!
« Последна редакция: Август 29, 2008, 10:37:58 am от IceLady »