0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #820 -: Март 31, 2008, 19:48:34 pm »
Дами,аз започнах да ходя на акопунктура и се надявам това да ме направи по- плодовита...Моето мъжле също...Също така направих и проба на една сватбена рокля...С два номера по малка ,но пак влязох в нея... :) Ще ми направят същия модел ,но за моето тяло и ще поприкрият малко сланината... ... :)Чак сега започвам да усещам ентусиазъм за сватбата си... Пожелавам ви лека вечер и много да палувате .. :) Към средата на април искам много бременни ,че иначе не ви мисля...
:bighug: радвам се , че иматш оптимистично настроение! дано докато дойде време да си вземеш роклята , да имаш +++ в коремчето! а ако можеш може да ни снимаш моделчето на роклята , за да я видим .... :oops: колко съм любопитна! :oops:  :D
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #821 -: Март 31, 2008, 19:51:31 pm »
ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ:
СИМОНА
София
Виктория  Laughing
Nowilka
Bibica
Люба
Kylie
Росица
Росица - пм
Христина
Петя М
bebebe
Поли
Radost_I
Десислава
Даниела
siska_rs
Христина С.
Магдалена


С най-голямо удоволствие се подписвам :-)

« Последна редакция: Март 31, 2008, 19:53:39 pm от Meggy »
 
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #822 -: Март 31, 2008, 19:54:31 pm »
Роси ,къде ми се губиш ти ?! Липсваш ми тук ,да знаеш... Ще ви изпращам разбира се снимки...Ще качвам в албума,а пък като мине сватбата ще има да разглеждате... Да видите дебела булка... Пък дано да съм дебела и не само от папкане тогава...

Незнам вие дали сте податливи на манипулации,но аз от както док ни каза че по естествен път не е възможно да стане ,вече въобще не си правя сметки и не влагам никакви надежди да се случи...Затова пък ако не ми е успешна процедурата сигурно много яко ще се сдухам...
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #823 -: Март 31, 2008, 20:00:26 pm »
Роси ,къде ми се губиш ти ?! Липсваш ми тук ,да знаеш... Ще ви изпращам разбира се снимки...Ще качвам в албума,а пък като мине сватбата ще има да разглеждате... Да видите дебела булка... Пък дано да съм дебела и не само от папкане тогава...

Незнам вие дали сте податливи на манипулации,но аз от както док ни каза че по естествен път не е възможно да стане ,вече въобще не си правя сметки и не влагам никакви надежди да се случи...Затова пък ако не ми е успешна процедурата сигурно много яко ще се сдухам...
ами къде се губя?!  :lol: и аз незнам - по разходки! всикчи ми липсвахте много - особено ти!
ние сега ще правим спермограма - дано всичко там поне да е ОК! ще се радвам да си една пухкава бременна булчица - нали знаеш ,че някой път като не очакваш и хубавите неща просто се случват!? пожелавам ти да стане така! ще чакаме снимкииииии! прегръщам те!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #824 -: Март 31, 2008, 20:03:24 pm »
Джина, Бисерче, имате много стиснати палци от мен, разбира се. Утре кой още ще ходи на док, че да стискам палци и за него?
И стискам палци на всичко ловуващи да сте хванали здраво яйцетои да не го пускате.
След инсе-то док каза, че ако искаме да правим пак секс за подсигуряване и разбира се се възползвахме от това и поработихме още ден и половина добре с мъжлето, но беше по-скоро за удоволствие, отколкото по графи, което най-много ме зарадва, защото с този график, чак поомръзва.
Любче, не те ли боли да те бодат :-)
Ледибеби: много се радвам, че се включваш редовно при нас и не ни забравяш, както и ние теб, разбира се. Сигурна съм, че скоро ще забравиш повръщане и др. подобни и ще се наслаждаваш на останалите месеци.
« Последна редакция: Март 31, 2008, 20:06:30 pm от Meggy »
 
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #825 -: Март 31, 2008, 20:04:59 pm »
Любе, дано улисана в подготовката за сватбата, да забравиш за лошите моменти и да си направите едно бебенце междувременно и да бъдеш най-прекрасната "дебеличка" булка :-)
 
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #826 -: Март 31, 2008, 20:08:54 pm »
Също така направих и проба на една сватбена рокля...С два номера по малка ,но пак влязох в нея... :) Ще ми направят същия модел ,но за моето тяло и ще поприкрият малко сланината... ... :)

За сватбата да надебелееш +++++++++ и да се наложи да ти разширяват роклята! Пък ако ти не вярваш в естественото забременяване, аз вярвам и вместо теб! Моля Те Боже, виж това прекрасно момиче и я благослови да се сдобие с така желаното бебенце! АМИН!!!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #827 -: Март 31, 2008, 20:22:39 pm »
Айде на новата тема, топла, топла чак пари :lol:
Съжалявам че не съм я променила и ако някой съм изпуснала...
Ето я: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=27003.0