0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Клиника Торакс - Пловдив
« -: Декември 01, 2005, 20:01:19 pm »
Здравейте момичета  :wink:

Скоро моя приятелка роди в клиника "Торакс" Пловдив. Останала много доволна, тя ми даде адрес и телефон на доктора, при който е била, а именно Д-р Даскалов. Мислим със съпруга ми да отидем на прегледи и искам да избера подходящото място, а не само да ни препращат насам-натам. Ако можете да ми кажете нещо повече за самата клиника (разполага ли с лаборатория, на какво ниво са специалистите, има ли такива изобщо) и за този доктор. Аз 5 години ходих при Професор Христо Цветански в София (по принцип работи в онкологията, но има и частен генекологичен кабинет), но да ви кажа се уморих да ходя до там, макар че от него научих много неща и той прави много изследвания, дори гледа под микроскоп за ракови образувания. Аз съм от Харманли и искам по-наблизко да се консултирам. Зная, че повечето специалисти са в София, но няма начин да няма и някой по нашия край.

Благодаря ви предварително и късмет  :ballons:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Клиника Торакс - Пловдив
« Отговор #1 -: Декември 01, 2005, 20:13:43 pm »
Дръж се за д-р Даскалов и няма да сгрешиш. :lol:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Клиника Торакс - Пловдив
« Отговор #2 -: Декември 01, 2005, 20:19:10 pm »
д-р Даскалов е страхотен човек и професионалист.Спокойно можеш да му се довериш.
<br />
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Клиника Торакс - Пловдив
« Отговор #3 -: Декември 01, 2005, 21:51:40 pm »
Ти пък, попаднала си на точното място- тук е фенклуба на д-р Даскалов  :lol:  :lol:  :lol:
В подкрепа на думите си- онзи ден бях на бейби парти, имаше 5 дечица, освен бебето на което беше повода- всичките раждани там, и една бременна- след седмица и тя там ще ражда. Късмет!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Клиника Торакс - Пловдив
« Отговор #4 -: Декември 01, 2005, 23:23:34 pm »
и аз да дам положителен вот за д-р Даскалов - била съм му пациентка и съм безкрайно доволна. нещо много важно - докторът разбира от проблемно забременяване - нещо, което не всички гинеколози разбират!
клиниката е с чудесни условия, има лаборатория, има всичко. единственият минус е, че не работят със здравната каса, но това е дребен минус, защото така или иначе касата почти нищо не поема от лечението на стерилитета.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Клиника Торакс - Пловдив
« Отговор #5 -: Декември 02, 2005, 07:58:00 am »
Тръгнала си към правилното място. Страхотна клиника и страхотен доктор :wink:  Спирам с хвалебствията към доктора, че току виж жена му прелетяла на метлата  :lol:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
Клиника Торакс - Пловдив
« Отговор #6 -: Декември 02, 2005, 14:06:28 pm »
:D  Благодаря ви момичета, не напразно ви казват, че сте "златни" :D

Наистина вече съм спокойна, остава само да посетим доктора. Стискайте палци, "ще правя каквото трябва, пък да става каквото ще" - нали така беше :roll:

Успех на всички и бъдете здрави :D
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Клиника Торакс - Пловдив
« Отговор #7 -: Декември 02, 2005, 17:18:13 pm »
Цитат на: Hera_76
току виж жена му прелетяла на метлата  :lol:


 :witch:

/Абе тая метла що не може да прави завои?/


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Клиника Торакс - Пловдив
« Отговор #8 -: Март 18, 2008, 19:32:02 pm »
Д-р Даскалов много е добър