0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Терминологията
« -: Февруари 09, 2008, 21:26:36 pm »
Прехвърлихме речника тук, но има още много работа, някои термини са без дефиниция, почти всички линкове водят към старата база, има и пропуснати важни неща ... изобщо ако на някого му се работи, може да погледне.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Терминологията
« Отговор #1 -: Март 09, 2008, 00:21:23 am »
Благодаря на всички за отличната работа. Прехвърлих всички линкове към новата база, сложих и нови термини, някои са все още без обяснение. Ако имате желание, хвърляйте по един поглед примерно на буквата на вашия ник, за да допълваме базата данни.

Не съм редактирала още грешките в статиите, които сте ми посочили, защото е ужасно много къртовски труд.



"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу