0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1100 -: Юни 07, 2006, 20:47:21 pm »
Цитат на: Faith
Момичета някъде тука някой беше написъл, че уринарния тест показва алфа ЧХГ, а кръвния бета ЧХГ  ...Прегнила е алфа ЧХГ, тогава логично е върху кръвния да не оказва влияние :roll: Аз питах за Прегнила и ми казаха, че като ми го сложат днес (в случая ми сложиха 5000 I.U.) aко си направя уринарен утре ще отчете положителен, но след 3-4 дни няма и да има следа от Прегнила. И понеже винаги е имало спорове на тази тема реших да направя един на 3 ден и отчете отрицателен!!! Утре ми е 17 ден след трансфера и съм на кръвен тест......  дано съдбата е благосклонна към нас!!! :crossfingers: този път!!! Успех на всички момичета!!! :goodluck:



Стискам палци за да има положителен резултат!!!! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1101 -: Юни 07, 2006, 20:55:08 pm »
Момичета аз  преди правих кървен тест  на 6-7ден след последния прегнил и резултат беше 12.3.....какво означава това??/че се е свързано с прегнил???
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1102 -: Юни 12, 2006, 23:12:29 pm »
Мили моми4ета,какво става с вас?Блага70,Рене_24,Майски,къде се загубихте?Как вървят не6тата при вас?
Хайде да завър6ите пролетната тема само с положителни резултати.
Късмет
Ади,стискам палци и на теб.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1103 -: Юни 13, 2006, 11:28:30 am »
Момичета, нека закрием тази черна пролетна серия с още един отрицателен резултат от мен!!! Първо икси неуспешно, на есен с нови сили пак!!! Няма да се предавам, може да загубих тази битка, но не и войната!!! Нека в лятната, есенната и нататък темите да няма вече толкова отрицателни резултати!!! Предлагам да закрием лошата пролетна серия и да гледаме напред!!!


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1104 -: Юни 13, 2006, 11:31:50 am »
Киара, съжалявам мила  :kiss: Дано бързо да се възстановиш и на есен вече да се похвалиш с двете чертички  :bfp:  Замразени ембриончета не ти ли останаха?


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1105 -: Юни 13, 2006, 11:31:56 am »
Киара, така се надявах за теб  :cry:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1106 -: Юни 13, 2006, 11:34:16 am »
Съжалявам, Приятелче.
Изплачи всичката мъка и отново на крака. Знаеш, че друг път няма. С теб съм.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1107 -: Юни 13, 2006, 13:12:05 pm »
Kiara, съжалявам мила  :(  Бъди здрава! Следващият път дано стане!!!

Вчера си купих тест, но на него пише, че трябва да се използва едва след като са минали 14 дни от предполагаемото зачеване. Днес ми е 12-ти ден и ми сложиха прегнила. Ще чакам до другата седмица за тест, ако дотогава не ми дойде М  :roll:
Нещо хич не вярвам, че ще стане. Най-много ме притеснява алергията към домашен прах, която имам, заради нея кихам всяка вечер по 20-тина пъти и това няма как да не предизвиква контракции... си мисля  :roll:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1108 -: Юни 13, 2006, 15:45:51 pm »
Цитат на: kiara
Момичета, нека закрием тази черна пролетна серия с още един отрицателен резултат от мен!!! Първо икси неуспешно, на есен с нови сили пак!!! Няма да се предавам, може да загубих тази битка, но не и войната!!! Нека в лятната, есенната и нататък темите да няма вече толкова отрицателни резултати!!! Предлагам да закрием лошата пролетна серия и да гледаме напред!!!
Закриваме я лошата пролетна серия и само напред!!! Никакво предаване!!!Ще се борим до дупка!!! На другите стискаме палци и да ни отсрамите ей!!! :wink:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1109 -: Юни 13, 2006, 16:27:45 pm »
Блага, пиши в лятната тема, дано там има повече успех!!! Зарежи тази каръшка пролетна тема!!! Естествено гледаме само напред!!!


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1110 -: Юни 13, 2006, 17:19:01 pm »
Елеонорка, аз ще пиша вече в лятната...иначе съм в почивка този месец - Стаменов е на конференцията в Прага   :(
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1111 -: Юни 13, 2006, 18:40:22 pm »
Мили модератори, вземайте я заключвайте тази каръшка пролетна тема, че само черни мисли навява :( Що рев се изрева, що страдание се изстрада, направо като си го представя превърнато в енергия зле ми става...ама дано летните девойки поразведрят атмосферата с хубави новини, че не се издържа така...Целувам ви всички!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1112 -: Юни 13, 2006, 20:37:17 pm »
Мила Киара :-(
Така се надявах ти да завършиш добре тази тема, но уви... с нови сили напред!

Ами скъпи модератори, мисля, че се отчетохме какво "свършихме през пролетта". Пробвахме, натрупахме опит и дано сме помъдрели! Дано не пропускаме някой неотчел се още, но аз съм "за" заключването.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1113 -: Юни 13, 2006, 21:42:55 pm »
Цитат на: kiara
Момичета, нека закрием тази черна пролетна серия с още един отрицателен резултат от мен!!! Първо икси неуспешно, на есен с нови сили пак!!! Няма да се предавам, може да загубих тази битка, но не и войната!!! Нека в лятната, есенната и нататък темите да няма вече толкова отрицателни резултати!!! Предлагам да закрием лошата пролетна серия и да гледаме напред!!!



Мила Кяра много много съжелявам за резултата!!!!Гадна работа!!!
Но както ти каза....загубваме само битката а не войната!!!!!!
Защото в крайна сметка ние ще ПОБЕДИМ!!!!!!!!!!!! :balk_21:  :bighug:


Иначе и аз ще се отчета другата седмица но съм за заключване на тази тема!!!!!!!!В нея има прекалено много отрицателни емоции....болка.....!!!!!!!! :!:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1114 -: Юни 14, 2006, 09:25:46 am »
Мила Киара и аз много ти стисках палци :(  Ще успееш,само не спирай да се бориш!!
И аз не пиша защото чакам да дойде време за теста!!!
Кусмет на всички ,които им предстои процедура!! :)