0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета от Варна помагайте.Трябва ми добър гастроентеролог.От няколко месеца въобще не съм добре със стомаха.Ходих при уж най-добрия в Добрич-направи ми изследвания,ядох кашата на ренгена после и гаспроскопия.Каза-здрава си нищо ти няма само някакъв гстроезофагиален рефлукс1 степен.Е да ама си ме боли много стомаха и съм решила да си хвана изследванията и да отива във Варна но не знам къде и при кого.
*
Re: Търся добър гастроентерелог във Варна
« Отговор #1 -: Януари 02, 2009, 18:55:27 pm »
Pimi,според мъжа ми всички гастроентеролози в Университетска болница(МБАЛ "Св Марина") са много добри - като имена ми посочи д-р Мария Атанасова, д-р Д. Ганчева, д-р Глинкова, д-р Антония Атанасова,а ако искаш можеш да се запишеш и при шефа им - т.е. ръководителят на клиниката по Гастроентерология към Университетска болница - проф. Искрен Коцев.

Дано не е нищо сериозно,успех ти желая! :goodluck:
« Последна редакция: Януари 02, 2009, 18:58:47 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Търся добър гастроентерелог във Варна
« Отговор #2 -: Януари 02, 2009, 20:17:04 pm »
д-р Цвета Балева - има кабинет в Дом Младост.
Университетска също е добър избор.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Търся добър гастроентерелог във Варна
« Отговор #3 -: Януари 05, 2009, 19:31:37 pm »
Благодаря момичета!
Утре ще пробвам да си запиша час в университетска за който лекар има свободен.Иска ми се до края на седмицата да се вредя.
*
Re: Търся добър гастроентерелог във Варна
« Отговор #4 -: Януари 05, 2009, 19:43:59 pm »
Пими, аз ходих при д-р Кирилова в "Св.Марина". Имам и мобилния телефон, ако го искаш свиркай да ти го дам.
*
Re: Търся добър гастроентерелог във Варна
« Отговор #5 -: Януари 06, 2009, 22:37:36 pm »
Пими,аз посещавах Д-р Катя Пенчева и съм много доволна,справи се с моя проблем и вече нямам проблем със стомаха,а бях всеки ден на Ранитидин.Преглежда в Окръжна болница,но има и частен кабинет,работи със ЗК.

*
Re: Търся добър гастроентерелог във Варна
« Отговор #6 -: Януари 07, 2009, 19:11:57 pm »
Ще пробвам в петък да вляза при Кирилова в св.Марина.Дано само да успея че приема до 9 сутринта и незнам дали ще успея да стигна от Балчик.
*
Re: Търся добър гастроентерелог във Варна
« Отговор #7 -: Януари 15, 2009, 21:58:14 pm »
По стечение на обстояелствата минах при проф.Коцев.Пусна ми бая изследвания и всичко е наред.Пия по една шепа хапчета 3 пъти наред но е факт че стомаха не ме боли.Праща ме на нефролог.Имам операция на единия бъбрек и нещо май там не му харесват нещата.
Благодаря на всички!