0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #280 -: Февруари 18, 2008, 09:45:11 am »
White не е влизала от петък. Дано ни зарадва с най-хубавата новина :D
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #281 -: Февруари 18, 2008, 10:14:31 am »
Момичета,постът ми беше на друго място,но там никой не го забелязва...затова го слагам тук
Здравейте момичета,вчера си взех иследванията т4 и тсх са в норма,но и тат и мат са доста над нормата...говорих снощи с д-р Тодорова и в четвъртък съм при нея...стискайте ми палци,много съм уплашена...въпреки че тя каза да не се притеснявам,след като хормоните са добре-няма страшно...
Ако някой има подобен проблем,нека да го сподели
Благодаря ви
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #282 -: Февруари 18, 2008, 10:24:17 am »
С риск да ви досадя,искам да попитам още нещо,прочетох че си говорите за болки.Аз също имам ужасни болки,ниско долу...направо са непоносими на моменти 8Oи много ме плашат :(пия нош па,по три пъти на ден,но няма никакъв ефект)а добър гинеколог нямам,консултацията ми я водят в поликлиниката,а там са супер зле...И така,какво да правя,освен че ще отида на лекар :Dестественно?
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #283 -: Февруари 18, 2008, 11:26:59 am »
Кали,аз също имах болки и пиех нош па,но пак си ме болеше.Доста по късно започнах диаспорал на прахчета за контракции,а сега съм пак на магнезий, но на магнерот.Трябва да почиваш помече ако ходиш на работа временно да спреш на мен това ми помагаше като си останех вкъщи и лежах повече.
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #284 -: Февруари 18, 2008, 12:04:22 pm »
Още е рано,но искаме да изберем педиатър поне да се срещнем да поговорим ако някои има препоръки за такъв лекар за районите Мусагеница или Младост в София да ми пише.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #285 -: Февруари 18, 2008, 12:05:21 pm »
Момичета, приемате ли новички бъдещи мами във вашата темичка?  :D
Н всички  желая лека бременност и живи и зьдрави бебенца! :D
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #286 -: Февруари 18, 2008, 12:06:34 pm »
Ееее, престраши се най- накрая  :D.
     
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #287 -: Февруари 18, 2008, 12:21:17 pm »
Момичета, приемате ли новички бъдещи мами във вашата темичка?  :D
Н всички  желая лека бременност и живи и зьдрави бебенца! :D
Аууууууу, как ме зарадваааааа! Честито Ади! Лека бременност и най-щастлив финал/начало!
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #288 -: Февруари 18, 2008, 12:23:32 pm »
Момичета, приемате ли новички бъдещи мами във вашата темичка?  :D
Н всички  желая лека бременност и живи и зьдрави бебенца! :D

Адинко, чакам с нетърпение да си сложиш лентичка, че ми е неудобно все да питам да седмицата :wink:
Обичам те!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #289 -: Февруари 18, 2008, 12:33:47 pm »
Ади добре дошла в тази хубава темичка, лека и безпроблемна бременност!  :bighug:

*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #290 -: Февруари 18, 2008, 12:51:36 pm »
Ади, добре дошла в отбора на бременните!
Много се радвам за теб, миличка. :D
 :bighug:
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #291 -: Февруари 18, 2008, 12:56:51 pm »
Момичета,постът ми беше на друго място,но там никой не го забелязва...затова го слагам тук
Здравейте момичета,вчера си взех иследванията т4 и тсх са в норма,но и тат и мат са доста над нормата...говорих снощи с д-р Тодорова и в четвъртък съм при нея...стискайте ми палци,много съм уплашена...въпреки че тя каза да не се притеснявам,след като хормоните са добре-няма страшно...

Кали, аз забременях с много високи ТАТ и МАТ /ТАТ-420, МАТ-416/. Според моя лекар няма място за притеснение. Дори не ги изследвам вече. Той каза, че винаги ще ги има в тялото ми и винаги ще са високи, но няма как да навредят на ембриончето, защото нямат нищо общо с репродуктивната система.
На всеки 30 дни трябва да следиш ТСХ и Т4. Ако те са в норми значи всичко ще е ОК!

П.П. И на мен от време на време ми минават разни притеснения из главата, но се моля всичко да е наред до края!
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #292 -: Февруари 18, 2008, 14:50:11 pm »
Ади,  :welcome_1: Пожелавам ти безпроблемна и спокойна бременност!
*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #293 -: Февруари 18, 2008, 15:00:02 pm »
Момичета,постът ми беше на друго място,но там никой не го забелязва...затова го слагам тук
Здравейте момичета,вчера си взех иследванията т4 и тсх са в норма,но и тат и мат са доста над нормата...говорих снощи с д-р Тодорова и в четвъртък съм при нея...стискайте ми палци,много съм уплашена...въпреки че тя каза да не се притеснявам,след като хормоните са добре-няма страшно...

Кали, аз забременях с много високи ТАТ и МАТ /ТАТ-420, МАТ-416/. Според моя лекар няма място за притеснение. Дори не ги изследвам вече. Той каза, че винаги ще ги има в тялото ми и винаги ще са високи, но няма как да навредят на ембриончето, защото нямат нищо общо с репродуктивната система.
На всеки 30 дни трябва да следиш ТСХ и Т4. Ако те са в норми значи всичко ще е ОК!

П.П. И на мен от време на време ми минават разни притеснения из главата, но се моля всичко да е наред до края!
Много ти благодаря за успокоението :D
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #294 -: Февруари 18, 2008, 18:46:19 pm »
ади,добре дошла  :D
пожелавам ти лека бременност и най-прекрасното същество на финала
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #295 -: Февруари 18, 2008, 19:09:40 pm »
Добре дошла,Ади...Лека и безпроблемна бременност и щастливо очакване ти желая.
Дай боже, да има още момичета,които да посрещаме тук!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Темата на бременните - 18 част
« Отговор #296 -: Февруари 19, 2008, 03:32:44 am »
Добре дошла adi,желая ти много лека бременност и много сладко и здраво бебе на финала. много е хубаво когато тук идват много хора , иска ми се всички от зачатие да пишем тук. целувки