0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ази,мерси за отчета,че те мисля цял ден тука.
Всичко ще е супер този път - ще видиш! :hug2:

По въпроса за Регулона да се включа и аз - 2 месеца го пих преди второто икси и не съм забелязала абсолютно никакви от гореописаните странични ефекти - явно си е индивидуално все пак. Аз дори мога да отбележа един положителен ефект (за който бях чувала,че е възможен при прием на противозачатъчни) - още след първия месец прием следващия мензис ми дойде без грам болка 8O   Не ми се беше случвало от години...
« Последна редакция: Март 25, 2008, 19:42:09 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Момичета, защо не вземете да отворите нова темичка за април, май и юни?! Ази, например ти! И дано е по-успешна от старата... Тази тук стана доста тягостна, прекалено много отрицателни тестове и само няколко положителни!

Момичета, защо не вземете да отворите нова темичка за април, май и юни?! Ази, например ти! И дано е по-успешна от старата... Тази тук стана доста тягостна, прекалено много отрицателни тестове и само няколко положителни!
Да верно,че аз даже два пъти успях с негатива :oops:В този хубов ден започнете нова успешна темичка.
<a
Хайде, Ази. Отваряйте новата темичка, че в април се включвам и аз. На 2 ще започваме блокажа с Диферилин. Желая много успех и + тестове на пролетната група.