0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
До членовете на сдружение "Зачатие"
« -: Декември 28, 2007, 10:40:47 am »
Моля който е пропуснал, да си внесе членския внос до края на годината. Посочвайте отчетния период на вносните бележки.

Приемат се и нови членове.

За подробности - http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=803&Itemid=67


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: До членовете на сдружение "Зачатие"
« Отговор #1 -: Декември 28, 2007, 15:25:58 pm »
Мели, за 3 месеца 9 или 10 лв е вноската. Извинявам се предварително ако съм недоразбрала нещо, но като четох намерих и двете суми.

"Заедно с молбата е необходимо да преведете сумата от членския внос за едно тримесечие, което прави 3x3=9 лева (3 лв. е месечния членски внос за физически лица), след което ще получите квитанция по пощата или уведомление от председателя на сдружението, в уверение на това, че сумата е преведена."

"В указаните срок и банкови сметки ще можете да заплатите членския си внос към сдружението, който е в размер от 10 лв. за 3 месеца за физически лица и 20 лв. месечно за юридически лица (фирми)."
*
Re: До членовете на сдружение "Зачатие"
« Отговор #2 -: Декември 28, 2007, 18:22:00 pm »
10 лв. е за тримесечие, ще оправим грешката :wink: