0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте на всички! Моля ви, помогнете ми,кажете ми при кой лекар да се запиша за проследяване на бременноста и за раждане? мислех си за Петинка Цветкова, за друга не се сещам. помагайте моля
*
Re: бременна съм, а сега при кого да отида? Варна
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2007, 17:43:14 pm »
пробвай в МД там доктори колкото искаш все ще си избереш някой
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: бременна съм, а сега при кого да отида? Варна
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2007, 08:33:24 am »
Моя приятелка беше при д-р Крумовски и е много доволна,друга която в момента е бременна с второ е също при него и с първото е била също при него.Ако те интересува кабинета му е в кв.Младост-медицински център"Санита".Желая ти лека и безпроблемна блеменност УСПЕХ!

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: бременна съм, а сега при кого да отида? Варна
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2007, 00:37:34 am »
В майчин дом бих ти препоръчала д-р Бейлерян! Много е внимателна и е супер лъчезарна! Може и да не е толкова известна, но пък не е с препълнен график, и може6 да се добере6 до нея:))) Което не е без зна4ение!!!!
Re: бременна съм, а сега при кого да отида? Варна
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2007, 10:14:16 am »
Първата ми бременност я проследи д-р Мичев (старши) и раждах при него секцио в АГ-то. Много съм доволна от секциото си! Сега съм при д-р Александров, понеже имам проблеми с второто забременяване, но като стане бих искала да родя пак при д-р Мичев във вип-а на АГ.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: бременна съм, а сега при кого да отида? Варна
« Отговор #5 -: Декември 06, 2007, 11:14:17 am »
БЕГАЙ ДАЛЕЧ ОТ ПЕТИНКА ЦВЕТКОВА!!!!   :x


Д-р Стаменов,обичаме ви!